Kazakevičs: Norvēģija ir fiziski spēcīga, agresīva komanda ar nemainīgi augstu spēles tempu

03/09/2021 16:54
Nokopēts
Dainis Kazakevičs

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs preses konferencē pirms 2022. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles pret Norvēģiju pastāstījis par komandas gatavību un pretinieka stiprām pusēm.

Jau ziņots, ka 1. septembrī valstsvienība savā laukumā ar 3:1 apspēlēja Gibraltāru, gūstot pirmo uzvaru kvalifikācijā. Jau rītdien plkst. 19:00 Latvija “Daugavas” stadionā spēkosies ar nopietnāku pretinieku – Norvēģijas izlasi, kuras sastāvā būs redzams arī Dortmundes “Borussia” spīdeklis Erlings Hālands.

“Uz doto brīdi situācija ir tāda, ka Kristers Tobers rītdienas spēlei negatavojas. Ir vēl jautājums par Alekseju Saveļjevu, kuram ir nelielas veselības problēmas. Visi pārējie ir ierindā un gatavojas spēlei. Šodien ir vienīgais pilnvērtīgais treniņš starp abām spēlēm, tad arī izvērtēsim visu spēlētāju gatavību,” sastāva plānus ieskicēja izlases stūrmanis.

“Domāju, ka pretinieks ir ļoti nopietns. Katra no mūsu grupas līderu komandām ir stila ziņā atšķirīga,” uzsver Kazakevičs. “Par norvēģiem varu teikt, ka viņi ir arī daudzveidīgi uzbrukumā, ne tikai ar individuāli spēcīgiem izpildītājiem. Komanda ir fiziski spēcīga, agresīva, ar nemainīgi augstu spēles tempu. Pirms šīs spēles esam pamatīgi izpētījuši pretiniekus. Nevēlos komentēt detalizēti atsevišķus pretinieku spēlētājus. Mēs vairāk koncentrējamies uz savu spēli, sniegumu, saviem uzdevumiem. Koncentrēsimies saviem līderiem, savām spēcīgajām pusēm,” apsolīja treneris.

Savukārt izlases pussargam Jānim Ikauniekam īpaši nebija ko teikt par nākamo pretinieku. “Nekāds dižais raksturojums par Norvēģijas futbolu man nav. Neuzskatu, ka norvēģi kā nācija ir tā spēlējošākā valsts. Nav sava rokraksta viņiem, kā tas ir spāņiem, portugāļiem, piemēram. Bez šaubām viņiem ir arī meistarīgi futbolisti,” viedokli pauda Ikaunieks.

TOP notikumi
1
X
2
4.33
4.33
1.68
4.75
4.33
1.63
3.1
3.75
2.15
5.5
3.8
1.63
3.6
3.4
2.05
5.25
4.2
1.58
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām