Ķeguma posms nākamās sezonas MXGP kalendārā paredzēts aprīļa beigās

17/11/2021 21:39
Ķeguma trase

Pasaules čempionāta motokrosā MXGP klasē nākamā gada kalendārā Ķeguma posms Latvijā paredzēts 24.aprīlī.

Latvijai pašreizējā kalendāra projektā, kas nav uzskatāms par pabeigtu dokumentu, Latvijai paredzēts sestais sacensību posms. Ķegumā paredzētas arī sacensības pasaules čempionāta MX2 klasē, kā arī Eiropas meistarsacīkšu posms EMX125 un EMX “Open” klasēs.

Sezonā paredzēts aizvadīt 20 posmus. Sezonas sākums plānots 20.februārī Lielbritānijā, bet beigas – 18.septembrī vēl nenoteiktā trasē. Nedēļu vēlāk paredzēts sezonas nobeigums ar Nāciju kausa sacensībām ASV. Trīs no posmiem paredzēti ārpus Eiropas – divi vasaras vidū Indonēzijā un 6.martā posms Argentīnā.

Aizvadītajā sezonā pēdējā braucienā par čempionu kļuva nīderlandietis Džefrijs Herlingss, bet Latvijas motosportists Pauls Jonass, kurš sezonas divos noslēdzošajos posmos nestartēja, sezonu noslēdza astotajā pozīcijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…