Ķēniņš asistē ”Lions” uzvarā, Punnenovs ielaiž tikai vienus vārtus

01/02/2018 23:59
Ronalds Ķēniņš, Sportazinas.com

Šveices Nacionālajā hokeja līgā šovakar ar rezultatīvu piespēli Cīrihes ”Lions’’ uzvarā izcēlās Ronalds Ķēniņš. Savukārt Ivars Punnenovs ielaida tikai vienus vārtus, Langnau ”Tigers’’ izcīnot svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes ”Lions’’ izbraukumā ar 4:1 pieveica Ženēvas ”Servette’’. Viesi uzvaru nodrošināja laika posmā no 53. līdz 55. minūtei, kad guva divus vārtus ar minūtes un 44 sekunžu intervālu.

Ķēniņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 14 minūtēm, kuru laikā izdarīja rezultatīvu piespēli, asistējot komandas trešajā vārtu guvumā. Tāpat latviešu uzbrucējs bloķēja divus metienus, nopelnīja četras soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon 36 spēlēs Ķēniņš ir guvis tikai vienus vārtus, taču ir atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

”Lions’’ ar 46 cīņās izcīnītiem 72 punktiem atrodas sestajā vietā Šveices čempionāta kopvērtējumā.

Savukārt Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau ”Tigers” mājās ar 2:1 pieveica ”Davos’’ hokejistus. Davosa 28. minūtē atklāja rezultātu, taču laukuma saimnieki guva divus vārtus pēdējā trešdaļā un izcīnīja svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Līdz šim 35 spēlēs šosezon Punnenovs bija atvairījis 92% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 2,43 vārtus.

”Tigers’’ ar 46 spēlēs izcīnītiem 64 punktiem ieņem devīto vietu Šveices čempionāta kopvērtējumā, taču tikpat punktu ir arī astotajā vietā esošajai ”Servette’’.