Ķēniņš spēlē ļoti pašaizliedzīgi, palīdzot komandai tikt pie panākuma

25/02/2020 23:37

Šovakar Latvijas hokejistiem sanāca bezrezultatīvs vakars Eiropas vadošajās hokeja līgās.

Čehija

HradeckrālovesMountfield” ar 2:3 zaudēja LitvinovasVerva“. Zaudētāju rindās otrs lielākais spēles laiks bija aizsargam Oskaram Cibuļskim, kurš laukumā pavadīja 24:23 minūtes un izdarīja četrus metienus.

Citā mačā TršinecasOcelari” pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Zlinas “PSG Berani” ar 2:1. Uzvarētāju komandā gandrīz 20 minūtes uz ledus pavadīja aizsargs Guntis Galviņš, kurš divas reizes patraucēja pretinieku vārtsargu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1. Savukārt Zlinas vienībā Ralfam Freibergam 22:16 minūtes laukumā un viens spēka paņēmiens.

Ar 84 punktiem 48 mačos Galviņa pārstāvētā “Ocelari” ieņem piekto vietu. “Mountfield” ierindojusies septītajā pozīcijā ar 70 punktiem 48 spēlēs, bet “PSG Berani” ar četriem zaudējumiem pēc kārtas un 65 punktiem 48 cīņās noslēdz labāko desmitnieku.

Šveice

Lausanne” ar 3:1 pārspēja LangnavasTigers“. Uzbrucējs Ronalds Ķēniņš uz ledus pavadīja 16:34 minūtes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un piecas reizes stājoties ripas ceļā. “Tigers” pieteikumā nebija atrodams Ivara Punnenova vārds, iepriekš ziņots, ka viņš, iespējams, guvis smadzeņu satricinājumu. Tikmēr Tomam Andersonam treneri atvēlēja 7:36 minūtes.

Ķēniņa “Lausanne” iekrājusi 72 punktus 48 spēlēs, kas ļauj ieņemt septīto vietu. “Tigers” ar 59 punktiem 48 mačos atrodas desmitajā pozīcijā.