KHL apstiprina: Pašlaik “Dinamo” rīcība ir pieci hokejisti

Jānis Švanenbergs, sportazinas.com
Jānis Švanenbergs | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) preses dienests organizācijas mājaslapā publicējis visu komandu sastāvus, balstoties uz 4. jūlijā pieejamo informāciju.

Ja visiem klubiem sastāvi ir gandrīz nokomplektēti, tad Rīgā šis process ir sākuma stadijā, jo pašlaik līgumi ir vien pieciem hokejistiem. Tie ir vārtsargs Reinis Liepiņš (19), aizsargs Ernests Ošenieks (18), kā arī uzbrucēji Emīls Ģēģeris (20), Patriks Zabusovs (19) un Jānis Švanenbergs (18).

30. aprīlis bija līguma pēdējā diena 29 “Dinamo” hokejistiem – trīs vārtsargiem (Jānis Voris, Andrejs Makarovs, Aleksanders Salāks), 12 aizsargiem (Nerijus Ališausks, Uvis Balinskis, Oskars Bārtulis, Kristofers Berglunds, Arvils Bergmanis, Sergejs Gimajevs, Mareks Djaloga, Kristaps Zīle, Metjū Majone, Roberts Mamčics, Bendžamins Māršals un Kristaps Sotnieks), kā arī 14 uzbrucējiem (Oskars Batņa, Daniels Bērziņš, Koltons Gilīss, Ričards Grīnbergs, Lauris Dārziņš, Andris Džeriņš, Reinis Lejnieks, Roberts Lipsbergs, Rihards Marenis, Gints Meija, Vitālijs Pavlovs, Miķelis Rēdlihs, Antons Trastašenkovs un Kārters Eštons).

Vēl trīs hokejisti atgriezušies savās komandās – Ņikita Setdikovs un Aleksandrs Protapovičs – uz Jekaterinburgas “Avtomobilist”, bet Kirils Sļepecs – uz Jaroslavļas “Lokomotiv”, lai gan formāli tas tika veikts kā maiņas darījums.

Iepriekš vairāki anonīmie avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju, tomēr oficiāli šī informācija nav apstiprināta. KHL mājaslapā norādīts, ka 14. jūlijā būs “Dinamo” hokejistu medicīniskās pārbaudes, bet pēc divām dienām sāksies treniņnometne Rīgā, kas ilgs līdz 30. jūlijam.

Pagaidām nav zināms, kas trenēs “Dinamo” gaidāmajā sezonā. Jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Pēteri Skudru un Borisu Mironovu. Viktors Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot, raksta “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

Tikmēr “Sport-Express” apskatnieks Aleksejs Ševčenko atklāja, ka  “Dinamo” komanda “savas problēmas” sāks risināt nākamajā nedēļā. Ar problēmām ir domāta līgumu parakstīšana ar hokejistiem un treneriem.

Joprojām nav skaidrības par to, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Šonedēļ KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

“Komandām, kas nav no Krievijas, ir cerība, ka problēmas, kas saistītas ar ceļošanu, tiks atrisinātas valstiskā līmenī,” raksta Ševčenko.

“Dinamo” pagaidām nav ne trenera, ne sastāva, taču treniņnometne paredzēta jau jūlija vidū

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par