Kleins par Briedi: Nezinu, kurš vēl spētu noboksēt pret Usiku ar lauztām ribām

03/02/2024 09:17
Nokopēts
Sandis Kleins

Kādreizējais Maira Brieža treneris Sandis Kleins sarunā portāla “Delfi.lv” veidotajā raidījumā “MVPersonība” atskatījies uz kādreizējo cīņu pret Oleksandru Usiku, kā arī izteicis savu vērtējumu par Brieža turpmāko karjeru boksā.”

“Domāju, ka Briedim vairāk jāpievēršas boksam, kamēr vēl var to izdarīt,” izteicās Kleins. “Jāizsmeļ tur maksimums. Varu pateikt tā – ja viņš būtu noboksējis un pateicis, ka viņš boksā visu beidz, tad es viņu saprastu, ka viņš nodarbojās var visām pārējām lietām. Varbūt vienkārši viņš tāds ir palicis un grib cilvēkiem palīdzēt, nevis izrādīties.”

“Naudu viņš ir nopelnījis boksā, dzīvē viss ir kārtībā un viņš var pievērsties tādām lietām, tas viss ir labi. Bet, izdarīt to, ko viņš dara un vēl boksēt – nav iespējams. Tāpēc nesaprotu viņa domu gājienu. Ceru, ka viņš tagad par titulu cīnīsies. Domāju, ka tos pretiniekus, kas tur stāsies pretī, viņš uzvarēs. Tālāk, ja viņam būs jācīnās ar [Džeiju] Opetaiju, tur būs 50:50, cīņa būs grūta. Domāju, ka viņš vēl divas cīņas noteikti var aizvadīt.

Tāpat Kleins atcerējās Brieža cīņu pret Usiku 2018. gadā. “Toreiz viņam teicu, ka pēc tam būs daudzas cīņas, bet šī ir galvenā tavas dzīves cīņa. Tā arī bija.” Tāpat bijušais Brieža treneris komentēja momentu, kad Briedis cīņā pret Usiku salauza ribas. “Tas bija grūts moments, bija pilna arēna, adrenalīns, varbūt tajā brīdī vajadzēja prātīgāk, bet grūti tieši to momentu noraksturot,” atzina Kleins. “Nobīdītas ribas uz leju viņam bija baigi. Nezinu, kurš vēl spētu noboksēt pret Usiku ar lauztām ribām. Tā kā, visu cieņu.”

Kleins: Briedis tā “aizpeldēja”, ka viņu vairs nevarēja nokontrolēt

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām