Klops: Varētu sarakstīt grāmatu kā uzvarēt pusfinālos, bet neviens to nepirktu

Jirgens Klops, sportazinas.com

Divi Anglijas premjerlīgas futbola klubi “Liverpool” un Totenhemas “Hotspur” šodien Madridē cīnīsies par UEFA Čempionu līgas trofeju.

Spēles sākums 22:00 pēc Latvijas laika. Sīkāk par finālu varat lasīt ŠEIT.

Savu komentāru pirms mača sniedzis “Liverpool” galvenais treneris Jirgens Klops.

“Šodien domāju, ko man žurnālisti varētu jautāt, jo uz visu jau esmu atbildējis. Ja esmu iemesls sešiem zaudējumiem kausa finālos, tad gan visi var sākt uztraukties,” iesāka vācietis.

Klops kopš 2012. gada (izņemot 2017. gadu) ik sezonu ir iekļuvis kādas kausa izcīņas (ieskaitot arī Dortmundes “Borussia” laikus) finālā – vai tas būtu Vācijas kauss, UEFA Čempionu līga, kur zaudēts arī pērn, vai UEFA Eiropas līga, taču allaž viņš piedzīvojis zaudējumus.

“No pagājušā gada fināla iemācījos tikai vienu – ka sitiens pāri sev no 18 metru attāluma arī var kļūt par izšķirošo. Ja runājām par citiem fināliem, tad, godīgi sakot, no tiem nekādas mācības neatminos,” turpināja Klops.

Kurš paskaidroja: “Katrā finālā apstākļi ir citi, jo ir dažādi pretinieki, tāpēc grūti paņemt kādu vienu lietu un izcelt. Ja galvenais zaudējumu iemesls esmu es, tad ir pamats uztraukumam. Ja neesmu, tad mums ir laba iespēja uzvarēt.”

“Iespējams, esmu rekordists uzvarētajos pusfinālos. Es varētu sarakstīt grāmatu, kā uzvarēt pusfinālos, bet neviens no noteikti nepirktu,” piebilda treneris.

Totenhamas “Hotspur” galvenā trenera komentāru par gaidāmo finālu varat lasīt ŠEIT.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par