Početino: Lai kas arī notiktu – Klops vienmēr būs viens no labākajiem treneriem

Maurisio Poečetino, Sportazinas.com
foto: Goal.com

Divi Anglijas premjerlīgas futbola klubi “Liverpool” un Totenhemas “Hotspur” šodien Madridē cīnīsies par UEFA Čempionu līgas trofeju.

Spēles sākums 22:00 pēc Latvijas laika. Sīkāk par finālu varat lasīt ŠEIT.

Savu komentāru pirms mača sniedzis “Hotspur” galvenais treneris argentīnietis Maurisio Početino: “Protams, ka mēs visi vēlamies uzvarēt. Iekļūt Čempionu līgas finālā – tas ir pats svarīgākais un grūtākais. Bet mēs esam pilnībā gatavi spēlei un grasāmies to izbaudīt.”

Viņš turpināja: “Mums ir jābūt gataviem daudz skriet un cīnīties par katru laukuma centimetru, vienlaikus neaizmirstot priecāties par spēli. Mēs sev ticam, tāpēc galvenais ir darīt savu darbu labā noskaņojumā.”

Početīno raksturoja “Liverpool” komandu: “Tā ir lieliska! Manuprāt, līdzās Mančestras “City”, tā ir viena no labākajām komandām Anglijā. Viņi līdz pēdējam cīnījās par premjerlīgas titulu un aizvadīja lielisku Čempionu līgas sezonu. Tas viss ir [Jirgena] Klopa [“Liverpool” galvenā trenera] nopelns. Bet mums svarīga ir tikai uzvara, jo vēlamies ieiet vēsturē. Mēs labi zinām, kas jādara, lai uzvarētu, un to arī parādīsim laukumā. Šobrīd ir dīvaini atgriezties 10 mēnešu vecā pagātnē, kad uzsākām gatavošanos sezonai. Lai kāds tobrīd pateiktu, ka mēs spēlēsim finālā… Tas ir apbrīnojami. ”

“Klops jau trešo reizi spēlēs finālā – tas ir ļoti cienījams sasniegums, bet pats grūtākais ir līdz tam tikt. Viņš ir fantastisks treneris. Viņš vienmēr ir priecīgs un pilns optimisma. Lai arī kas nenotiktu – viņš vienmēr būs viens no labākajiem treneriem pasaulē,” nobeigumā piebilda Početino.

“Liverpool” galvenā trenera Jirgena Klopa komentāru varat lasīt ŠEIT.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par