Kļuvis zināms, kad Habibs aizvadīs nākamo cīņu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: Getty Images

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions vieglajā svarā savu nākamo dueli aizvadīs 2020. gada martā vai aprīlī, sarunā ar ziņu aģentūru TASS atklāja sportista menedžeris Rizvans Magomedovs.

Jau ziņots, ka 7. septembrī Habibs nosargāja čempiona jostu, trīs raundu cīņā piespiežot Dastinu Porjē padoties pēc žņaugšanas paņēmiena. Krievijas pārstāvim tā bija 28. uzvara tikpat mačos. Zināms, ka par šo cīņu Habibs nopelnīja sešus miljonus ASV dolāru (ap 5,4 miljoniem eiro).

Uzreiz pēc uzvaras parādījās informācija, ka par Nurmagomedova nākamo pretinieku varētu kļūt amerikānis Tonijs Fergusons. “Ja Fergusons piekritīs, viņam būs priekšroka aizvadīt cīņu pret Nurmagomedovu,” izteicās UFC prezidents Dana Vaits. “Redzēsim, kā šī situācija izvērtīsies. Ja arī viņš izvēlēsies necīnīties, mums būs jādomā cits pretinieks. Konors [Makgregors] varētu būt reāls kandidāts, jo viņš pats un līdzjutēji to ļoti vēlas.”

Taču citam Nurmagomedova pārstāvim Ali Abdelam-Azizam bija atšķirīgs viedoklis. Intervijā TMZ viņš atklāja, ka viņa klienta nākamais pretinieks būs nevis Fergusons, bet Žoržs Sentpjērs. “Viņš ir mans draugs jau desmit gadus. Tonijs ir labs cīkstonis, viņam ir 12 uzvaru sērija, taču viņš nekad nav bijis čempions. Habibam ir svarīgi atstāt mantojumu un viņa cīņa ar Sentpjēru kļūtu par lielu notikumu.”

Pagaidām nav zināms nedz nākamās cīņas datums, nedz norises vieta, taču tagad ir skaidrs, ka duelis norisināsies 2020. gada pavasarī.

Habibs arī pēc uzvaras pār Porjē nav UFC labākais cīkstonis

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par