“Knicks” arī pēc izgāšanās brīvo aģentu tirgū tic, ka Porziņģa maiņa bija pareizs lēmums

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps PorziņģisFoto: NBA

Arī pēc izgāšanās brīvo aģentu tirgū Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” iekšienē ir ticība, ka latvieša Kristapa Porziņģa aizmainīšana bija pareizs lēmums.

Medija “The New York Post” apskatnieks Marks Bermans no situācijai pietuvinātiem cilvēkiem “Knicks” organizācijā uzzinājis, ka klubs joprojām ir apmierināts ar Porziņģa aizmainīšanu un savu lēmumu nenožēlo.

Jau ziņots, ka “Knicks” bija neveiksmīgs šī gada brīvo aģentu tirgus. Klubs līdz ar Porziņģa un citu spēlētāju aizmainīšanu šī gada sākumā ieguva pietiekami lielus algu resursus, lai noslēgtu maksimālos līgumus pat ar divām superzvaigznēm, taču rezultātā neviens elites līmeņa spēlētājs nedevās uz “Knicks” un spilgtākais basketbolists, kuru Ņujorkas klubs ieguva, bija Džūliuss Rendls.

Porziņģis šī gada sākumā no “Knicks” tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks” komandu. Līdz šim nav izskanējusi detalizēta informācija, kādēļ notika maiņa, taču vairāki informācijas kanāli ziņojuši, ka tā bijusi Porziņģa izvēle, jo viņš nebija apmierināts ar notiekošo komandu.

Porziņģis 2015. gada NBA drafta ceturtais numurs. Viņš ir visu laiku visaugstāk draftētais latviešu basketbolists, turklāt arī pelnošākais atlēts Latvijas vēsturē, jo šovasar noslēdza piecu gadu līgumu 158 miljonu dolāru (139 miljonu eiro) vērtībā ar “Mavs”.

Tāpat viņš ticis pie lielākā kontrakta “Mavericks” kluba vēsturē. Turklāt pēdējā gadā latvietim būs iespēja pašam izvēlēties, vai turpināt sadarbību ar “Mavericks” komandu vai meklēt jaunu vienību.

Porziņģis pašlaik ir pilnībā atlabis no smagas ceļgala traumas, ko viņš guva pagājušā gada februārī. Jau neilgi pēc maiņas Dalasas kluba vadība neslēpa, ka ar Latvijas basketbolistu rēķinās ilgtermiņā.

Latvietis nav spēlējis kopš 2018. gada 6. februāra, tomēr pēdējos mēnešos paudis apņēmību būt gatavs jau ar pirmssezonas nometnes pirmo dienu. Sagaidāms, ka viņš jau pirmajā sezonas spēlē debitēs “Mavs” sastāvā.

Vodžnarovskis: Porziņģis nereti gribēja trenēties indviduāli, bet “Knicks” nespēja nodrošināt trenerus

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par