“Knicks” pārmaiņas turpinās – Tibodo gatavojas piesaistīt vairākus attīstības trenerus

Toms Tibodo, sportazinas.com
Toms Tibodo | Foto: AP Photo/Jim Mone

Nacionālās basketbola asociācijas () komandā Ņujorkas “Knicks” turpinās pārmaiņu laiks. Klubs gatavojas piesaistīt vairākus attīstības trenerus, kuri būs jaunā galvenā trenera Toma Tibodo palīgi.

“Knicks” plāno noalgot vairākus attīstības trenerus, liecina medija SNY pieejamā informācija. “Knicks” šobrīd ir viena no gados jaunākajām komandām līgā, kā arī klubam ir septiņas pirmās kārtas izvēles nākamajos četros NBA draftos.

Medijs SNY norāda, ka šis ir loģisks lēmums, jo “Knicks” galvenā prioritāte būs jauno spēlētāju attīstība.

Vēl nesen Ņujorkas komandas rīcībā bija viens no kluba vēsturē lielākajiem talantiem – , kurš tika aizmainīts tā iemesla dēļ, ka iepriekšējai vadībai nebija skaidras vīzijas, ko iesākt ar sastāvu un būtībā tika izniekota iespēja turpināt attīstīt Porziņģi, kurš varēja būt kluba nākamā zvaigzne un līderis.

“Knicks” šogad uzsākusi “galvenā ofisa” darbinieku pārbūvi. Par vienības prezidentu kļuvis Leons Rouzs, kā arī komandai pievienojies kādreizējais Klīvlendas “Cavaliers” algu speciālists Broks Allers, kurš savulaik Klīvlendai palīdzēja nokārtot Imana Šamperta un Ērla “J.R.” Smita iegūšanu. Šie spēlētāji bija svarīgas figūras “Cavs” sastāvā, kuri palīdzēja Klīvlendai laikā no 2015. līdz 2018. gadam četras reizes spēlēt finālā un vienreiz tajā arī uzvarēt.

Tāpat “Knicks” no citas šīs līgas vienības Jūtas “Jazz” pārvilināja viceprezidentu spēlētāju personāla jautājumos Voltu Perinu un Oklahomasitijas “Thunder” vienu no vadošajiem skautiem Frenku Zaninu viņi abi kļuvuši par ģenerālmenedžera Skota Perija asistentiem. Perijs un Perins jau agrāk strādāja kopā Detroitas “Pistons” komandā.

Kādreizējais aģents Rouzs, kuram ir plaši kontakti NBA vidē, lūko uzbūvēt spēcīgu “galvenā ofisa” un treneru sastāvu, lai basketbolu Ņujorkā atkal atgrieztu visaugstākajā līmenī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par