“Knicks” pirmajā pārbaudes spēlē Porziņģim 15 punkti (VIDEO)

04/10/2017 08:14
Kristaps Porziņģis NBA Ņujorkas Knicks - Sportazinas.com

Šonakt Latviešu basketbola zvaigznes Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda aizvadīja pirmo pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas. Vienība savā laukumā ar rezultātu 107:115 piekāpās Bruklinas “Nets”. Porziņģim šajā mačā 15 gūti punkti.

Latvietis laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā guva 15 punktus (1p. 3/3, 2p. 6/13, 3p. 0/1). Tāpat Porziņģim piecas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divi bloki un viena pārtverta bumba.

Līdzās Porziņģim “Knicks” sākumsastāvā izgāja Ramons Sešonss, Tims Hārdevejs, Kails O Kvins un Dags Makdermoto. Kristaps izdarīja pirmos trīs metienus pa grozu, taču  visos kļūdījās.

Otrajā puslaikā Porziņģis izcēlās ar pretinieka apspēlēšanu ar driblu un evektīvu bumbas triecienu grozā no augšas. Par liepājnieku vairāk punktu guva Eness Kanters un Tims Hārdevejs – viņiem pa 17 punktiem, bet spēles laiks viņam trešais lielākais komandā.

Ņujorkai šajā mačā nepiedalījās Žoakims Noā, Mindaugs Kuzminsks un Rons Beikers.

„Knicks” spēlē pret aizvadītās sezonas pēdējās līgas īpašnieci nespēja apturēt pretinieku uzbrukumus no tālās distances. Bruklinas komanda trāpīja 16 no 32 tālmetieniem. Rezultatīvākais Bruklinas rindās ar 19 punktiem bija D`Andželo Rasels.

NBA 72.sezona sāksies 17.oktobrī, bet “Knicks” pirmo spēli aizvadīs divas dienas vēlāk, viesos tiekoties ar bijušā Ņujorkas komandas spēlētāja Karmelo Entonija pārstāvēto Oklahomasitijas “Thunder”.

“Knicks” komanda NBA izslēgšanas turnīru nav sasniegusi jau četrus gadus pēc kārtas.