“Knicks” spēlētāji nav apmierināti ar Rendlu, kurš pārāk aizraujas ar driblu

Džūliuss Rendls, sportazinas.com
Džūliuss Rendls | Foto: Ņujorkas "Knicks"

Daži Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Ņujorkas “Knicks” basketbolisti ir ne visai apmierināti ar sava komandas biedra Džūliusa Rendla sniegumu, ziņo “New York Post”.

Divi avoti komandas iekšienē vēsta, ka “Knicks” spēlētāju neapmierinātības iemesls esot tas, ka Rendls neizdara piespēles tik ātri, kā to vajadzētu darīt, ka arī tas, ka amerikānis pārāk aizraujas ar driblu. Tāpat Ņujorkas kluba basketbolisti norāda, ka pēdējos divos mēnešos Rendla sniegums kļuvis vājāks.

Decembra sākumā no “Knicks” galvenā trenera amata tika atlaists Deivids Fizdeils. “The Athletic” rīcībā esošā informācija liecina, ka nākamajā dienā spēlētāju tikšanās laikā Rendls atvainojās komandas biedriem par to, ka viņš neattaisno uz viņu liktās cerības.

Pirms šīs sezonas “Knicks” parakstīja ar Rendlu trīs gadu līgumu par 56,7 miljoniem ASV dolāru (ap 52,5 miljoniem eiro). Šosezon viņa alga ir 18 miljoni dolāru (ap 16,7 miljoniem eiro).

2019./2020. gada sezonā Rendls laukumā gājis 64 mačos, atzīmējoties ar vidēji 19,5 punktiem, 9,7 atlēkušajām bumbām un 3,1 piespēli.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par