Kormjē pēc zaudējuma Miočičam: Tas bija apbrīnojams ceļojums

Daniels Kormjē, sportazinas.com
Daniels Kormjē | Foto: MMA Fightning

Bijušais “Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions smagsvaru kategorijā savā “Instagram” kontā atskatījās uz svētdien aizvadīto cīņu pret Stipi Miočiču, ka arī atklāja savus nākotnes plānus.

Jau vēstīts, ka Miočičs savu pretinieku pieveica ceturtajā raundā un kļuva par čempionu smagsvaru kategorijā. 40 gadus vecajam Kormjē tas bija vien otrais zaudējumus karjerā. Abi pretinieki jau pirms gada aizvadīja pirmo savstarpējo dueli, kurā jau pirmajā raundā ar nokautu pārāks bija Kormjē.

“Pagājušas dažas dienas un es joprojām nevaru būt apmierināts ar cīņas iznākumu,” atklāja cīkstonis. “Gribu atvainoties visiem, tajā skaitā savai sievai un bērniem par to. Negribēju, lai jūs to redzētu. Vēlos atvainoties arī treneriem, ļoti novērtēju jūsu padarīto darbu. Paldies faniem par atbalstu, jūs arī nospēlējāt lomu manos panākumos,” turpināja Kormjē.

View this post on Instagram

It’s been a couple of days and I can’t stress the disappointment, I am so sorry to all I have let down. To my wife and kids I am so sorry you guys had to experience that, I never wanted y’all to see that and the hurt you guys showed breaks my heart everytime I think about it. My coaches I am sorry, i appreciate the work and time you’ve spent with me. My fans, thank you guys for all the love and support you have guided me to all these amazing accomplishments. Stipe Miocic and his team, congratulations on a tremendous victory, you showed so much heart and grit, you are the definition of Cleveland tough. @danawhite And all at the @ufc thank you all for everything you have done for me and my family. This has been the most amazing journey, I will decide what I am gonna do now, and as soon as I decide you will all know right away. I love you all. DC

A post shared by Daniel "DC" Cormier (@dc_mma) on

“Apsveicu Miočiču un viņa komandu ar uzvaru, viņš parādīja, cik liela ir viņa sirds. Paldies Denam Vaitam un UFC organizācijai par visu, ko jūs izdarījāt manā labā. Tas bija apbrīnojams ceļojums. Es padomāšu, ko darīt tālāk. Tiklīdz lēmums būs, jūs to uzreiz uzzināsiet. Es jūs visus mīlu,” teikts sportista paziņojumā.

Kopš 2009. gada Kormjē aizvadījis 24 cīņas, svinot 22 panākumus.

Habibs vēlas, lai Kormjē noslēdz karjeru

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par