Krievijas regbija izlase kuriozā veidā tiek uz Pasaules kausa finālturnīru

Pinterest

Pateicoties trīs (!) valstu izlašu diskvalifikācijai uz 2019. gada Pasaules kausa finālturnīru Japānā tikusi Krievijas valstsvienība, kas Eiropas zonas kvalifikācijas pēdējā kārtā palika vien ceturtajā pozīcijā.

Starptautiskā Regbija federācija diskvalificēja Beļģijas, Rumānijas un Spānijas izlases par neatļautu spēlētāju pieteikšanu kvalifikācijas turnīra spēlēm. Kā vienu no piemēriem var minēt vienu no pēdējām kvalifikācijas turnīra spēlēm, kurā Beļģija pārspēja Spāniju, tādējādi uz to brīdi dodot vietu finālturnīrā Rumānijas izlasei.

Kas interesanti, tad tajā spēlē vairākus strīdīgus lēmumus par labu beļģiem pieņēma tā mača galvenais tiesnesis – rumānis Vlads Jonesku.

Krievijas izlasei būs tas gods aizvadīt Pasaules kausa atklāšanas maču Tokijā, kur mūsu austrumu kaimiņi spēkosies ar Japānu. A grupā vēl spēlēs Skotijas un Īrijas izlases, kā arī viena no kvalifikācijas play-off dueļu uzvarētājām.

Eiropas izslēgšanas spēlēs savā starpā cīnīsies Vācija un Portugāle. Divcīņas uzvarētājs izšķirošajā kārtā par iekļūšanu finālturnīrā spēlēs ar spēcīgo Samoa valstsvienību. Citā play-off cīņā Kuka salas mērosies spēkiem ar Honkongu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par