Krievu tenisists pēc pamatīgas izsvilpšanas “US Open”: Liels paldies – tas ļāva man uzvarēt!

Danīls Medvedevs, sportazinas.com
Danīls Medvedevs | Foto: US Open

Krievu tenisists , kurš šobrīd ATP rangā ierindojas augstajā piektajā vietā, atradis īstos vārdus, lai atbildētu uz viņa izsvilpšanu ASV atklātā čempionāta laikā.

Medvedevs vakar vienspēļu turnīra trešās kārtas spēlē ar rezultātu 7-6 (7:1), 4-6, 7-6 (9:7), 6:4 apspēlēja Spānijas sportistu Felisiano Lopesu, kurš rangā ieņem 61. pozīciju, un iekļuva nākamajā kārtā.

Skatītājiem nepatika Medvedeva rīcība spēles laikā. Tenisists kādā no epizodēm agresīvi pagrāba dvieli no bumbu padevēja, par ko tiesnesis viņam piešķīra sodu. Tas krievu sportistu aizkaitināja vēl vairāk un viņš pameta savu raketi tiesneša virzienā, turklāt neuzkrītoši arbitram parādīja vidējo pirkstu.

Pēc uzvarētā mača Medvedevs tika izsvilpts, taču sportists šajā situācijā neapjuka. “Liels paldies līdzjutējiem, jo viņu enerģija šodien ļāva man uzvarēt. Ja jūs šeit nebūtu, es, iespējams, zaudētu spēli, jo biju ļoti noguris vēl no iepriekšējā mača. Gribu, lai šovakar, kad iesiet gulēt, atcerieties, ka es uzvarēju, pateicoties jums! Domāju, ka, pateicoties jūsu sniegtajai enerģijai, es varētu uzvarēt arī nākamos piecus mačus.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par