Krievu treneris: “Avangard” gaidāmajā KHL sezonā būs viena no favorītēm uz Gagarina kausu

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Bobs Hārtlijs (pa kreisi) | Foto: Omskas "Avangard"

Krievijas hokeja treneris Jurijs Karadins uzskata, ka Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas () komanda Omskas “Avangard” 2019./2020. gada sezonā būs viena no pretendentēm uz Gagarina kausa iegūšanu.

Speciālists izteicās: “Esmu dzirdējis, ka Omskas iedzīvotāji žēlojas, ka pilsētā nav lielā hokeja. Iedzīvotāji iepriekšējo sezonu vēl kaut kā uz emocijām bija pārcietuši, taču tagad viņus pārņēmusi nostalģija.”

“Attiecībā uz “vanagiem”, viņi pagājušajā sezonā kontrolēja spēļu gaitu. Daudzi uzskata, ka Hārtlijs pirmajā gadā ieguva tikai reputāciju un turpmāk nekas nebūs, bet es domāju, ka “Avangard” būs ļoti veiksmīga nākamā sezona,” turpināja Karadins.

“Omskas klubam ir lielākās izredzes kaut ko sasniegt, jo no Čerņiševa divīzijas komandām “Avangard” ir lielākais budžets un viennozīmīgi spēcīgākais sastāvs. Tālo Austrumu komandas cīnīsies par vietu “play-off” turnīrā, bet “Avangard” par čempiontitulu.”

Hārtlijam pērnā sezona bija pirmā vadot kādu no KHL komandām un februāra beigās viņš pagarināja līgumu ar Omskas “Avangard”. Savā pirmajā sezonā pie “Avangard” stūres Hārtlijs palīdzēja Omskas klubam 62 cīņās tikt pie 83 punktiem, kas Austrumu konferences kopvērtējumā deva ceturto pozīciju. Savā pirmajā sezonā Balašihā “Avangard” iekļuva Gagarina kausa finālā, kur atzina Maskavas CSKA pārākumu ar 0-4.

  1. septembrī “Avangard” aizvadīs jaunās sezonas pirmo cīņu, kurā viesos mērosies spēkiem ar pašreizējo KHL čempioni Maskavas CSKA.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par