Kristapam Zvejniekam otrā vieta Somijas čempionāta sacensībās slalomā

Kristaps Zvejnieks (LAT) competes in mens alpine combined slalom during the Pyeongchang 2018 Winter Olympic Games at Jeongseon Alpine Centre. Mandatory Credit: Eric Bolte-USA TODAY Sports

Latvijas vadošais kalnu slēpotājs otrdien Somijā izcīnīja otro vietu Somijas čempionāta sacensībās slalomā.

Zvejnieks uzvarētājam Jensam Hentinenam divu braucienu summā zaudēja vien 0,03 sekundes, par savu sniegumu nopelnīdams 12,22 FIS kategorijas punktus, kas latvietim ir viens no labākajiem rādītājiem sezonā.

Zvejnieks izcīnīja uzvaru pirmajā braucienā, bet otrajā bija piektais, kā rezultātā atkāpās uz otro pozīciju.

Tikmēr sestais bija Žaks Gedra, kurš tika pie 21,20 FIS raudzes punktiem, kas viņam ir trešais labākais rezultāts karjerā. Savukārt Dāvis Zvejnieks nefinišēja otrajā braucienā un netika pie rezultātā.

Sacensībās dāmām septīto vietu izcīnīja Agnese Āboltiņa, kura tika pie 31,27 FIS punktiem, kamēr Liene Bondare tika diskvalificēta otrajā braucienā.

Otrdien norisinājās arī kvalifikācija trešdien gaidāmajām sacensībām paralēlajā slalomā. Vīru konkurencē K.Zvejnieks izcīnīja uzvaru un tika pie 12,36 FIS punktiem, D.Zvejnieks ieņēma 31.vietu un iekrāja 95,30 punktus, bet Gedra izstājās.

Dāmām Bondare uzrādīja sesto ātrāko rezultātu, tikdama pie 33,88 FIS punktiem, kas ir viņas šīs sezonas rekords, bet Āboltiņa ieņēma 14.vietu, saņemdama 61,96 FIS punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par