Krištopāns: Mūsu prioritāte ir Francijas čempionu tituls

18/05/2023 15:21
Nokopēts
Dainis Krištopāns

Latvijas handbolista Daiņa Krištopānā pārstāvētajai Parīzes “Saint-Germain” pēc iekļūšanas Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas finālčetrinieka turnīrā pašreizējā prioritāte ir kļūt par Francijas čempioni, Latvijas Handbola federācijai (LHF) norādīja Krištopāns.

Krištopāna pārstāvētā PSG ceturtdaļfinālā divu spēļu summā ar 63:56 pārspēja Vācijas komandu Ķīles THW. “Sajūtas pēc spēles ir lieliskas, kā par labi padarītu darbu. Vakar uzvarējām, papriecājāmies, bet šobrīd īsti vēl nav laika domāt par Čempionu līgas finālturnīru,” LHF atzina Krištopāns.

Latvijas handbolists izcēla, ka viņa pārstāvēto komandu drīzumā sagaida četri mači Francijas čempionātā, viens no kuriem ir izšķirošais pret Nantes komandu savā laukumā, jo parīziešus un Nantes vienību turnīra tabulā šķir tikai viens punkts. “Šobrīd mūsu prioritārais mērķis ir aizspēlēties līdz Francijas čempionu titulam un tad atkal pievērsties Čempionu līgai,” norādīja Krištopāns.

Finālčetrinieka turnīrs norisināsies 17. un 18.jūnijā “Lanxess Arena” hallē Ķelnē, Vācijā. PSG Eiropas labāko četriniekā iekļuvusi sesto reizi un pēc mēneša cīnīsies par savu pirmo titulu.

A grupā parīzieši ar 24 punktiem 14 mačos ieņēma pirmo vietu un uzreiz nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Ķīles klubs astotdaļfinālā divu spēļu summā ar 72:60 pieveica Bukarestes “Dinamo”.

Čempionu līgā 16 komandas bija sadalītas divās grupās, komandām aizvadot divu apļu turnīru. Grupu pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējās ceturtdaļfinālam, bet trešās līdz sestās vietas ieguvējas spēkojās astotdaļfinālā.

Krištopāns ar PSG iepriekšējā sezonā Čempionu līgā tika līdz ceturtdaļfinālam, bet par uzvarētāju kļuva “Barcelona”, kas pēcspēles metienos pieveica Polijas klubu Kelces “Vive”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.75
4.33
1.65
4.6
4.33
1.65
4.33
4.2
1.7
3.2
3.75
2.1
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām