Kubica aizvadīs testus “Williams” sastāvā

Bijušais Formula 1 pilots polis Roberts Kubica oktobrī aizvadīs testus “Williams” komandā.

Kā ziņo portāls Motorsport.com, tad pašlaik 32 gadus vecais Kubica ar “Williams” 2014.gada auto piedalīsies testos 11.oktobrī Lielbritānijā, Silverstounā un 18.oktobrī Ungārijas pilsētā Budapeštā.

Kubica, kura komandai nesen pievienojies pērnās sezonas F-1 čempions Niko Rosbergs, augustā piedalījās testos “Renault” vienībā, kas gan pēc tam parakstīja līgumu ar Karlosu Sainsu junioru.

“Williams” komanda paziņojusi, ka arī nākamajā sezonā vienību pārstāvēs kanādietis Lenss Strols, bet otra vieta pagaidām ir brīva. Uz to kā kandidāti tiek minēti brazīlietis Felipe Masa, kurš jau pēc iepriekšējās sezonas grasījās likt punktu savai karjerai, Kubica, brits Pols di Resta un vācietis Paskāls Vērleins.

Kubica 2006.gadā kļuva par pirmo poli, kurš startējis F-1. Pirmās četras sezonas viņā pavadīja “Sauber” vienībā, izcīnot vienu uzvaru, bet 2010.gadā pārstāvēja “Renault” komandu.

Kubica smagā avārijā rallija sacensību laikā 2011.gada sākumā guva dzīvībai bīstamas traumas. Pēc diviem gadiem viņš atsāka autosportista gaitas, piedaloties rallijā un DTM čempionātā, taču ar lieliem panākumiem neizceļoties.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar