Kulda: Kīnens mums māca NHL hokeju

06/08/2017 11:34

Kontinentālās hokeja līgas kluba Kuņluņas “Red Star” latviešu aizsargs Artūrs Kulda sniedzis komentārus pēc zaudējuma pārbaudes spēlē Sočos, kur Ķīnas komanda piekāpās esošajiem KHL čempioniem Sanktpēterburgas SKA.

Kulda komentējis spēles gaitu, pastāstījis kāds treneris ir Kīnens un dalījies iespaidos par “Red Star” kolektīvu.

“Kīnenam ir autoritāte un viņš ir ļoti prasīgs treneris. Man ļoti patīk ar viņu strādāt. Vienmēr kvalitatīvi treniņi, solīdas slodzes, bez pārspīlējumiem. Sezona solas būt aizraujoša. Kīnens mums piedāvā spēlēt tādu hokeju, kas nes rezultātu NHL un starptautiskajos turnīros. Spēlēsim aktīvu un fizisku hokeju, neļaujot ne mirkli pretiniekiem nolaist galvu, pretējā gadījumā viņus sodīsim. Mūsdienās hokejā visu izšķir ātrums – gan slidošanas, gan lēmumu pieņemšanas,” iesāka Kulda.

Par pārbaudes spēli ar SKA. “Barabanovs (spēlē guva visus četru SKA vārtus – red.) pēc spēles man teica, ka viņam vienkārši viss, ko viņš meta, lidoja vārtos. Šodien bija viņa diena. Cerēsim, ka šodien viņš izlādēja visu aptveri un sezonas laikā mums vairs neiemetīs. Kopumā šodien bija daudz vārtu guvumu, kas noteikti patika skatītājiem, bet mēs neesam apmierināti, ka ielaidām četrus. Analizēsim, skatīsimies. Neskatoties uz to, ka šis ir tikai pārbaudes turnīrs, Kīnens ļoti nopietni pieiet šīm spēlēm, jo tās mūs gatavo sezonai, tāpēc nedrīkst palaist garām nevienu kļūdu vai sīkumu,” teica aizsargs.

Tāpat latvietis izteicies par komandas internacionālo sastāvu: “Esmu pieradis spēlēt internacionālos kolektīvos, es jūtos komfortabli. Reizēm ģerbtuvē nākas dzirdēt somu valodu, bet pārsvarā viss notiek angliski. Arī ķīnieši pārsvarā runā angu valodā. Visi saprotam, ka esam vienots mehānisms un neviens necenšas norobežoties vai sadalīties pa grupām, kolektīvs ir ļoti draudzīgs.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Indulis Bikše
24/01/2022 14:46

Bikše par kvotas atdošanu citam sportistam: Tā ir sodīšana, par to, ka pateicu taisnību

Pēc Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) paziņojuma, ka Pekinas olimpisko spēļu dalībai apstiprināts distanču slēpotājs Roberts Slotiņš, vēl bija cerība, ka LSF mainīs savu nostāju, aģentūrai LETA atklāja distanču slēpotājs Indulis…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…