Kurucam ilgs spēles laiks un sezonas rekords atlēkušajās bumbās pret “Magic” (VIDEO)

11/08/2020 22:27

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šovakar Bruklinas “Nets” ar rezultātu 108:96 uzvarēja Orlando “Magic” līgas sezonas noslēguma turnīra spēlē.

“Nets” sākumsastāvā devās Timotijs Luvavu-Kabaro, Džastins Andersons, Rodions Kurucs, Tailers Džonsons un Kriss Čioza. Savukārt pretinieki maču iesāka ar Džeimsu Enisu, Geriju Klarku, Nikola Vučeviču, Vesu Ivundu un Derilu Džeraldu Augustīnu.

Abām komandām šajā mačā nepalīdzēja vairāki svarīgi basketbolisti. “Magic” nācās iztikt bez Mohameda Bambas, Evana Furnjē, Ārona Gordona, Maikla Kārtera-Viljamsa un, protams, Džonatana Aizeka, kurš “burbulī” guva ceļgala krustenisko saišu plīsumu.

Bruklinas sastāvā dažādu iemeslu dēļ nebija Džarets Alens, Džamals Kraufords, Džo Heriss, Kariss Leverts un Garerts Templs.

Iespaidīgu sniegumu pirmajā spēles ceturtdaļā rādīja Luvavo-Kabaro, kurš spēja iemest 17 punktus un izcīnīt piecas atlēkušās bumbas, ļaujot komandai būt vadībā ar 34:22. Otrajā ceturksnī “Nets” nedaudz palielināja savu pārsvaru un puslaiku noslēdza ar 60:43.

Pēc pārtraukuma Orlando basketbolisti cīņu atsāka veiksmīgāk, taču turpinājumā Bruklinas spēlētāji turpināja kontrolēt notikumus laukumā, trešo ceturtdaļu beidzot savā labā – 85:72. Noslēdzošajās 12 minūtes ritēja līdzīga cīņa, kurā “Nets” prata nosargāt uzvaru.

Kurucs šajā duelī laukumā atradās 24 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar diviem punktiem, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas (sezonas labākais rādītājs), reizi pārtvera bumbu un bloķēja pretinieku metienu, kā arī nopelnīja divas piezīmes.

Uzvarētajiem lielisks visa mača garumā bija Luvavu-Kabaro, kurš dueli noslēdza ar 24 gūtajiem punktiem un septiņām bumbām zem groziem. Savukārt Džeremaina Mārtina kontā arī 24 punkti un sešas rezultatīvas piespēles.

“Magic” sastāvā rezultatīvākais bija Markels Fulcs, kurš izcēlās ar 18 punktiem. Vāju precizitāti demonstrēja Vučevičs, kurš gan spēja sakrāt “double-double” (12+10).

NBA vienības pirms izslēgšanas spēlēm aizvada astoņus mačus, lai noskaidrotu galīgo vietu sadalījumu pirms izslēgšanas spēļu sākuma.