Kurucam jāizlaiž arī nākamā spēle

12/03/2021 23:06
Rodions Kurucs

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs nepiedalīsies piektdienas mačā, kurā viņa pārstāvētā Hjūstonas “Rockets” spēkosies ar Jūtas “Jazz”, ziņo “The Athletic” žurnālists Alihans Bidžani. “Rockets” sestdien plkst. 5:00 pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē viesosies pie līgas līdervienības Jūtas “Jazz”.

Kurucam pēc 27.februāra spēles tika konstatēts sastiepums vēdera muskulatūras kreisajā pusē un viņš nepiedalījās turpmākajās trīs spēlēs pirms NBA Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma. Tāpat viņš neatgriezās laukumā arī ceturtdienas spēlē pret Sakramento “Kings”.

Latvijas basketbolists šajā sezonā 16 spēlēs vidēji sešās minūtēs guvis 1,0 punktu un izcīnījis 0,8 atlēkušās bumbas. Savainojumu dēļ “Rockets” komandai nevarēs palīdzēt arī Kristians Vuds, Džons Vols, Danuels Houss juniors, Dante Eksams, Ēriks Gordons un Viktors Oladipo, bet Davida Nvaba dalība mačā ir zem jautājuma zīmes.

Hjūstonieši piedzīvojuši 14 zaudējumus pēc kārtas. Garākā zaudējumu sērija “Rockets” bija 2001.gadā, kad vienība no novembra līdz decembrim kopumā zaudēja 15 mačos pēc kārtas. Hjūstonas komanda šosezon 35 mačos izcīnījusi 11 uzvaras un Rietumu konferencē ierindojas 14.vietā. NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.