Kurucam liels spēles laiks, “Nets” izstājas Vasaras līgas pusfinālā

15/07/2019 08:20

Šonakt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas pusfinālā Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” piekāpās Minesotas “Timberwolves” ar 77:85, tādējādi noslēdzot dalību turnīrā.

Latviešu basketbolists šajā cīņā laukumā pavadīja 20:10 minūtes, kuru laikā atzīmējās ar diviem punktiem, realizējot vienu no astoņiem metieniem no pustālās distances. Visi trīs tālmetieni lidoja garām. Kuruca kontā arī piecas atlēkušās bumbas, no kurām četras – aizsardzībā.

Rezultatīvākais “Nets” rindās bija Džerets Alens, kuram 15 punkti un 14 atlēkušās bumbas, tikmēr Minesotai ar 20 punktiem atzīmējās Nazreons Reids.

Vasaras līgā Kurucs aizvadīja sešas spēles, kurās vidēji laukumā pavadīja 24,5 minūtes, iemeta 9,3 punktus, izcīnīja 5,3 bumbas zem groziem, ka arī atdeva 2,3 piespēles.

Otrā pusfinālā Memfisas “Grizzlies” papildlaikā pārspēja Ņūorleānas “Pelicans” ar 88:86. Trešajā ceturtdaļā pelikānu pārsvars sasniedza +15, taču līdz pamatlaika beigām Memfisa spēja panākt neizšķirtu un vēlāk uzvarēt overtaimā. “Grizzlies” panākumu kaldināja Brendons Klārks, kurš precīzi iemeta deviņus no 11 tālmetieniem, guva 23 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas.

Vasaras līgas fināls starp “Timberwolves” un “Grizzlies” norisināsies naktī uz 16. jūliju plkst. 4:00 pēc Latvijas laika.