Kurucam vēl viens skaists danks, “Nets” fārmklubs pārtrauc neveiksmju sēriju (VIDEO)

05/12/2019 20:20

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs atzīmējies ar 18 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Attīstības līgas spēlē, palīdzot Longailendas “Nets” tikt pie panākuma pār NBA čempiones Toronto “Raptors” fārmklubu Misisogas “Raptors 905”.

“Nets” saspringtā cīņā svinēja uzvaru ar rezultātu 117:116 (39:28; 24:23; 27:27; 27:38)

Pirmajā ceturtdaļā Longailendas komanda tika pie 11 punktu pārsvara. Divas nākamās ceturtdaļas norisinājās saspringtā cīņā, savukārt pēdējās 12 minūtēs “Raptors 905” gandrīz panāca izlīdzinājumu. Tomēr Austrumu konferences pastarīte “Nets” nosargāja pārsvaru, izcīnot vien otro uzvaru šosezon. Vienā no spēles epizodēm Kurucs atzīmējās ar skaistu danku.

Kurucs šo spēli sāka starta pieciniekā. Viņš laukumā pavadītajās 27 minūtēs izcēlies ar 18 punktiem (2p 6/8, 3p. 2/3), kas ir otrs labākais rezultāts “Nets” rindās un paša Kuruca rezultativitātes rekords Attīstības līgā. Tāpat viņa kontā deviņas atlēkušās bumbas un divas piespēlēm. Mača laikā latvietis saņēma piecas piezīmes. Par komandas rezultatīvāko basketbolistu kļuva Henrijs Elensons ar 20 punktiem, pretinieku rindās ar 40 punktiem izcēlās Džastins Andersons.

Kurucam šī bija sestā spēle Attīstības līgā šosezon. Iepriekšējās piecās cīņās viņš atzīmējies ar vidēji 10,8 punktiem, 6,4 atlēkušajām bumbām un 3,2 piespēlēm, katrā no spēlēm laukumā pavadot ap 30 minūtēm.

Ar divām uzvarām desmit cīņās “Nets” joprojām ieņem pēdējo vietu Austrumos. Līdz ar šo panākumu komandai izdevies pārtraukt astoņu neveiksmju sēriju.

Kurucs gājis laukumā arī desmit NBA spēlēs. Viņa kontā vidēji 2,3 punkti un 2,2 atlēkušās bumbas.