Kuzmas kontraktā ar “Wizards” nav paredzēta spēlētāja vai komandas opcija

08/07/2023 21:01
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” līgumā ar Kailu Kuzmu nav paredzētas nekādas opcijas pirms tā pēdējās sezonas.

Iepriekš vēstīts, ka brīvo aģentu tirgus pirmajā dienā Kuzma pagarināja kontraktu ar “Wizards” uz četriem gadiem, līguma vērtība ir 102 miljoni dolāru. No tiem 90 miljoni ir garantēti, savukārt vēl sešu miljonu saņemšana ir atkarīga no komandas snieguma. Vēl sešu miljonu “liktenis” nav zināms, bet, visticamāk, tie ir piesaistīti paša basketbolista sniegumam.

Savukārt pirms līguma pēdējās sezonas nedz komandai, nedz spēlētājam nebūs iespējas to izbeigt, tādējādi sadarbības pārtraukšana pirms ceturtās sezonas ir iespējama tikai veicot maiņas darījumu.

Jau ziņots, ka Kuzma pirms līguma pagarināšanas ar “Wizards” noraidīja spēlētāja opciju par 13 miljoniem dolāru un kļuva par brīvo aģentu, šajā statusā pavadot pusotru nedēļu. No pagājušās sezonas lielā trio Kuzma – Bredlijs Bīls – Kristaps Porziņģis Vašingtonā palicis tikai Kuzma. Bredlijs Bīls tika aizmainīts uz Fīniksas “Suns”, bet Porziņģis kļuva par Bostonas “Celtics” spēlētāju.

Kuzma aizvadītās sezonas 64 spēlēs izcēlās ar vidēji 21,2 punktiem, 7,2 atlēkušajām bumbām un 3,7 rezultatīvām piespēlēm. Basketbolists Vašingtonā nospēlēja divas sezonas.

“Wizards” un “Suns” veica darījumu… kurā zaudēja abi

Brīvo aģentu tirgus: Lamelo saņem “naudas maisu”, Eirolīgas zvaigznes dodas uz NBA

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām