Kuzņecovs “Capitals” rindās atgriežas ar vārtu guvumu, Nīls “uguņo” “Oilers” uzvarā

09/10/2019 09:18

Naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos tika aizvadītas kopumā astoņas spēles.

Ar fantastisku sniegumu izcēlās Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Džeimss Nīls, kurš komandas uzvarā pār Ņujorkas “Islanders” izcēlās ar četriem vārtu guvumiem. “Oilers” viesos svinēja panākumu ar 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

Karstākie notikumi pirmajā trešdaļā notika tās izskaņā, kad vispirms 15. minūtē “Islanders” uzbrucējs Entonijs Buviljē izvirzīja vadībā mājiniekus, bet trīs minūtes vēlāk Nīls izlīdzināja rezultātu. Perioda pēdējā minūtē Nīls guva jau savus otros vārtus un izvirzīja viesus vadībā.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē 32 gadus vecais kanādietis nodrošināja sev “hat-trick“, bet Zaks Kasians panāca jau 4:1. Noslēdzošajā periodā Nīls guva savus ceturtos vārtus, bet Mets Mārtins samazināja rezultāta starpību līdz 2:5.

Citā mačā Vašingtonas “Capitals” savā laukumā ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Dalasas “Stars” komandai.

Pirmajā periodā ar vārtu guvumu izcēlās mājinieku Jevgēņijs Kuzņecovs, kuram šis bija pirmais mačs pēc izciestās diskvalifikācijas par kokaīna lietošanu. Otrās trešdaļas ievadā “Stars” rezultātu izlīdzināja – precīzs bija Rope Hincs, bet trešdaļas izskaņā Džons Karlsons atkal vadībā izvirzīja mājiniekus. Trešajā periodā vispirms Aleksandrs Radulovs izlīdzināja rezultātu, bet dažas minūtes vēlāk Nikolass Kamano jau izvirzīja vadībā “Stars” komandu. Pamatlaika pēdējā minūtē “Capitals” izlīdzināja rezultātu, kad ar vārtu guvumu izcēlās Niklass Bakstroms. Papildlaika pirmajā minūtē Tailers Segīnss atnesa uzvaru Dalasai.

Tikmēr Vegasas “Golden Knights” savās mājās ar 3:4 (2:2, 0:2, 1:0) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Pirmajā periodā vispirms ar 2:0 vadībā izvirzījās mājinieki, kad precīzi bija Marks Stounss un Railijs Smits, bet Dāvids Pastrņaks un Breds Māršands rezultātu izlīdzināja. Otrajā trešdaļā Māršands un Torijs Krūgs panāca 4:2 viesu labā, bet noslēdzošajā spēles nogrieznī Makss Pačioreti samazināja rezultāta starpību līdz 3:4.

Citos mačos Floridas “Panthers” ar 3:6 (0:4, 1:1, 2:1) mājās piekāpās Karolīnas “Hurricanes”, Detroitas “Red Wings” savā laukumā ar 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) atzina Anaheimas “Ducks” pārākumu, Nešvilas “Predators” ar 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) apspēlēja Sanhosē “Sharks”, Kalgari “Flamers” ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) piekāpās Losandželosas “Kings”.