Kvartararo triumfē Nīderlandes “MotoGP” posmā

27/06/2021 16:33
Fabio Kvartararo

Francijas motobraucējs Fabio Kvartararo svētdien Asenā izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta devītā posma – Nīderlandes “Grand Prix” – sacensībās prestižākajā “MotoGP” klasē. Pēc starta vadībā izvirzījās itālis Frančesko Banjaja (“Ducati Lenovo”), bet ceturtajā aplī par līderi kļuva Kvartararo (“Monster Energy Yamaha”), kurš savu pozīciju noturēja līdz pat finišam.

Otrais finišēja uzvarētāja komandas biedrs Maveriks Vinjaless, bet trešais bija vēl viens spānis Hoans Mirs (“Suzuki Ecstar”). Aiz pirmā trijnieka palika francūzis Žoans Zarko (“Pramac”), piektais bija portugālis Migels Oliveira (“Red Bull KTM”), bet pirmo sešinieku noslēdza Banjaja.

Pēc šī posma līdz pat augusta sākumam “MotoGP” seriālā paredzēts vasaras pārtraukums. Kopvērtējumā līderis ar 156 punktu ir Kvartararo, bet otrais ar 122 punktiem ir viņa tautietis Zarko. 2020.gada sezonā par pasaules čempionu tika kronēts Spānijas motobraucējs Hoans Mirs no “Suzuki Ecstar” komandas. Šosezon paredzēti 19 “MotoGP” posmi.