“Lakers” vāja precizitāte un vēl viens zaudējums, “Raptors” turpina krāt uzvaras (VIDEO)

06/08/2020 08:59

Aizvadītajā vakarā un naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās seši mači. Kamēr Toronto “Raptors” turpina krāt uzvaras, Rietumu konferences līdere Losandželosas “Lakers” piedzīvoja otro zaudējumu četros mačos.

Denveras “Nuggets” pateicoties izšķirošajā ceturtdaļā 42 gūtajiem punktiem svinēja uzvaru pār Sanantonio “Spurs” ar 132:126. Mača pirmo pusi Denvera bija vadībā, savukārt trešajā ceturtdaļā pretinieki pārtvēra iniciatīvu. Vienā brīdi Grega Popoviča vadītajai “Spurs” bija pat deviņu punktu pārsvars, tomēr pēc 36 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija neizšķirts – 79:79. Noslēdzošajās 12 minūtēs “Nuggets” tomēr izdevās salauzt pretinieku pretestību.

Uzvarētāju rindās ar 30 punktiem un 15 atlēkušajām bumbām izcēlās Maikls Porters. 25 punkti un 11 piespēles Nikolam Jokičam, bet Džerami Grantam – 22 punkti. “Spurs” vienībā 24 punktus iemeta Rudijs Gejs un 23 punktus – Deriks Vaits.

Memfisas “Grizzlies” piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, zaudējot Jūtas “Jazz” ar 115:124. Otrajā ceturtdaļā Memfisa bija vadībā pat ar 13 punktu pārsvaru. Turpinājums vairs nebija tik veiksmīgs un “Grizzlies” joprojām nav spējusi tikt pie panākuma pēc NBA atsākšanas.

Par “Jazz” uzvaru parūpējās Džo Inglss ar 25 punktiem, Maiks Konlijs ar 23 punktiem un Rūdijs Gobērs ar 21 punktu un 16 atlēkušajām bumbām. Memfisai 23 punkti Dilona Brūksa kontā bet lietuvietis Jons Valančūns iemeta 21 punktu un izcīnīja 14 bumbas zem groziem.

Oklahomasitijas “Thunder” negaidīti pārspēja Losandželosas “Lakers” ar 105:86. Lebrona Džeimsa brigāde izskatījās ne pārāk pārliecinoši, jo no spēles tika realizēti vien 35,2% metienu un neviens “Lakers” basketbolists nav pārsniedzis 20 punktu robežu. Visvairāk iemeta tieši Džeimss – 19 punktus, pievienojot arī 11 atlēkušās bumbas. “Thunder” uzvaru ar 21 punktu, septiņām atlēkušajām bumbām un sešām piespēlēm kaldināja Kriss Pols.

Toronto “Raptors” svinēja trešo uzvaru pēc kārtas, pieveicot Orlando “Magic” ar 109:99. Otrās ceturtdaļas izskaņā Kanādas kluba pārsvars sasniedza 24 punktus, tomēr pretinieki spēja to samazināt līdz 10 punktiem. Toronto kluba rindās 21 punkts un 10 piespēles Fredam Vanvlītam, tāpat desmit piespēles izdarīja Kails Laurijs, kurš arī iemeta astoņus punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem. Orlando komandā pa 15 punktiem iemetuši Terenss Ross un Evans Furnjē, bet visai tuvu “double-double” bija Ārons Gordons, kuram deviņi punkti, 11 atlēkušās bumbas un piecas piespēles.