“Latgols” handbolisti rezultatīvā spēlē pārliecinoši uzvar “MSĢ/LAT-Hertz”

09/02/2019 17:53

Sestdien SynotTip handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle. Ludzas ”Latgols” savā laukumā demonstrēja rezultatīvu handbolu un bez problēmām pirmā četrinieka ietvaros apspēlēja ”MSĢ/LAT-Hertz” – 39:29.

Mača ievadā pēc Andra Domanska, Armanda Usāna un Ņikitas Pančenko vārtu guvumiem viesi izvirzījās vadībā ar 3:1, taču turpinājumā Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandai bija problēmas gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. ”Latgols” handbolisti jau pirmā puslaika gaitā ieguva padsmit vārtu handikapu (20:9), bet puslaika noslēgumā tablo vēstīja 21:12 par labu Ludzas komandai, kas tādējādi bija ielikusi stabilus pamatus uzvarai visā mačā.

Otrā puslaika ievadā ”MSĢ/LAT-Hertz” neizdevās lauzt spēles gaitu un strauji pietuvoties rezultātā. Uz brīdi Murjāņi tika līdz septiņu vārtu deficītam (26:19), kad mājinieki uzreiz pieprasīja pārtraukumu, pēc kura atkal tika atjaunots deviņu desmit vārtu handikaps. Saspringtas galotnes šajā mačā nebija, ”Latgols” savu skatītāju priekšā guva 39 vārtus un ar šādu aizsardzību viesiem varianti gūt panākumu nebija – ”Latgols” uzvara ar 39:29.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija talantīgais Endijs Kušners, kurš spēli pabeidza ar desmit vārtu guvumiem. Artūram Meikšānam un Normundam Seņkānam pa septiņiem vārtiem. Murjāņu sastāvā labākais ar septiņiem vārtiem bija Pančenko, savukārt Usāns pievienoja piecus vārtus. Jāatgādina,ka ”MSĢ/LAT-Hertz” komanda turnīra startē ārpus konkurences un ”play-off” nepiedalīsies.