Latifi vairs neturpinās braukt “Williams”

23/09/2022 12:15
Nokopēts
Nikolass Latifi

Pirmās formulas (F-1) komandas “Williams” pilots Nikolass Latifi pēc šīs sezonas vairs neturpinās braukt šajā vienībā.

“Vēlos izmantot šo iespēju, lai pateiktos visiem “Williams” komandas darbiniekiem,” izteicies Latifi. “Mana sākotnējā debija F-1 tika atlikta pandēmijas dēļ, bet galu galā man izdevās debitēt. Lai gan mēs neesam sasnieguši cerētos rezultātus, tāpat šis bijis fantastisks ceļojums. Pirmo punktu iegūšana iepriekšējā sezonā Ungārijā ir brīdis, kuru nekad neaizmirsīšu. Karjeras turpinājumā atcerēšos laiku “Williams” ar īpašām sajūtām.”

Tāpat savus komentārus sniedzis arī “Williams” izpilddirektors Josts Kapito. “Visas komandas vārdā vēlos pateikt Nikolasam paldies par šiem trīs gadiem “Williams” organizācijā. Viņš ir lielisks komandas cilvēks, kuram ir lieliska attieksme pret saviem kolēģiem un viņu visi ciena. Mūsu laiks kopā tagad tuvojas beigām, bet zinu, ka viņš pieliks visas pūles, lai sasniegtu maksimumu atlikušajā sezonas daļā. Novēlam viņam visu to labāko nākotnē gan formulā, gan ārpus tās.”

Kopumā 27 gadus vecais Latifi savā karjerā aizvadījis 55 F-1 sacīkstes, kurās ieguvis septiņus punktus. Savu debiju F-1 viņš piedzīvojas 2020. gada Austrijas “Grand-Prix”. Kanādieša labākais karjeras sasniegums ir finišs septītajā pozīcijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām