Latviešiem Čehijā mainīgas sekmes

03/01/2018 23:02
Oskars Cibuļskis, Sportazinas.com

Šodien spēles Čehijas hokeja čempionātā aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Tā aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā “Aukro Berani” izbraukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja “Mlada Boleslav”.

Bukarts laukumā atgriezās pēc divu spēļu izlaišanas un šoreiz tajā pavadīja 23 minūtes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr arī Freibergam liels spēles laiks – 20 minūtes, kuru laikā viņš izpildīja vienu metienu pielietoja vienu spēka paņēmienu, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā trešdienas mačā zaudējumu piedzīvoja citu latviešu aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas viesos ar 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Homutovas “Pirati”.

Džeriņš laukumā atradās 18 minūtes, izpildot četrus metienus, bloķējot vienu pretinieku metienu. Tāpat viņš uzvarēja deviņos no 11 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Cibuļskis savukārt laukā nospēlēja 22 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar lietderības koeficientu -1.

Jāpiebilst, ka “Mountfield” kopā ar Rīgas “Dinamo” piedalījās prestižajā Špenglera kausa izcīņā. Tieši čehu klubs cīņā par vietu pusfinālā pārspēja Latvijas komandu, tomēr nākamajā mačā arī tas piedzīvoja zaudējumu.