Latviešiem zaudējumi Čehijas un Zviedrijas līgās, Reķis rezultatīvs

26/12/2017 22:55

Šodien spēles citvalstu hokeja čempionātos aizvadīja vairāki spēlētāji no Latvijas.

Tā Čehijas čempionātā aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” izbraukumā ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) atzina HC “Olomouc” komandas pārākumu. Izšķirošie vārti tika gūti jau spēles trešajā minūtē.

Tiesa, laukumā šoreiz devās tikai Freibergs, kurš tajā pavadīja 21 minūti, atzīmējoties ar vienu spēka paņēmienu un vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Zlīnas vienībai tas bija otrais zaudējums pēc kārtas, bet turnīra tabulas kopvērtējumā tai šobrīd 33.spēlēs iekrāti 46 punkti, kas dod septīto vietu 14 komandu konkurencē.

Cits Čehijas klubs Hradeckrālovas “Mountfield”, kuru pārstāv latvieši Oskars Cibuļskis un Andris Džeriņš, otrdien Šveices pilsētā Davosā ar spēli pret Kanādas izlasi sāks dalību prestižajā Špenglera kausā.

Tikmēr uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda otrdien piedzīvoja kārtējo zaudējumu Zviedrijas augstākajā līgā.

“Orebro” viesos ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) atzina Jenčēpingas HV-71 pārākumu.

Ābols laukumā pabija nepilnas desmit minūtes, kuru laikā veica divus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jaunā latviešu uzbrucēja klubam tā jau bija devītā neveiksme pēdējos 11 mačos.

Savukārt pieredzējušais aizsargs Arvīds Reķis otrdien ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Augsburgas “Panther” komandai tikt pie uzvaras Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) regulārā čempionāta mačā.

“Panther” savās mājās ar rezultātu 5:1 (3:0, 0:0, 2:1) uzvarēja Šveningeres “Wild Wings” vienību, bet Reķis izcēlās ar rezultatīvu piespēle spēles 47.minūtē, kad pantēras panāca 4:0.

Šī Augsburgas klubam bija piektā uzvara pēdējās septiņās spēlēs, bet pirms tam komanda bija piedzīvojusi septiņus zaudējumus pēc kārtas.