Latviešu pārstāvēto komandu duelī pārāka Daugaviņa vienība

30/10/2020 20:16
Maskavas apgabala

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Kaspars Daugaviņš un viņa pārstāvētā Maskavas apgabala “Vityaz” ar 3:0 uzvarēja Čerepovecas “Severstal”, kuras sastāvā spēlē cits latvietis Roberts Bukarts.

Daugaviņš laukumā bija 18 minūtes un 42 sekundes, vienreiz bloķējot pretinieku metienu, kā arī uzvarot vienā no diviem iemetieniem. Savukārt Bukarts uz ledus pabija 11 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienu pa vārtiem.

“Vityaz” divus vārtus guva otrajā trešdaļā, kad precīzi bija Matiass Tedenbijs un Jakubs Jerabeks, bet Ivans Laričevs nepilnu minūti pirms mača beigām panāca gala rezultātu. Antons Toģkovs uzvarētāju vārtos tika galā ar visiem 34 pretinieku metieniem.

Tāpat šodien Nursultanas “Barys” ar 2:1 uzvarēja Pekinas “Kunlun Red Star”, Magņitogorskas “Metallurg” ar 1:4 piekāpās Ufas “Salavat Yulaev”, bet Rīgas “Dinamo” ar 1:5 kapitulēja Čeļabinskas “Traktor”.

Citā cīņā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusā ar rezultātu 6:3 pieveica Minskas “Dinamo”, Kazaņas “Ak Bars” ar 5:3 bija pārāki par Novosibirskas “Sibir”, kā arī Habarovskas “Amur” ar 3:1 pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”. Savukārt Maskavas “Dynamo” ar 2:3 atzina Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.