Latvija astotniekā PČ spēļu apmeklētībā, mājiniece Slovākija pagaidām ārpus labāko piecinieka

Andre Ringuette/HHOF-IIHF Images

šobrīd notiekošajā pasaules čempionātā Slovākijā spēļu apmeklētības rādītājā ierindojas labāko astotniekā, vēsta Starptautiskās hokeja federācijas () mājaslapā pieejamā informācija.

Latvija šobrīd ar vidēji mačā 7407 skatītājiem ieņem septīto vietu. Pārliecinošu pirmo vietu ieņem Čehija, uz kuras mačiem klātienē vidēji ierodas 8947 skatītāji, bet otrā ir Krievija ar 8605. Pēdējo vietu ieņem Lielbritānija, kuras spēles klātienē apmeklē “vien” 4964 skatītāji.

Zīmīgi, ka Slovākija, kas ir turnīra rīkotāja, šobrīd ieņem tikai sesto vietu ar 7423 skatītājiem ik maču, kas ir tikai nedaudz labāks rādītājs kā Latvijai.

Tiesa, te gan jāņem vērā nozīmīgs faktors. Čempionāts norisinās divās pilsētās – Košicē un Bratislavā. Košices “Steel Arena” ietilpība, kur grupu turnīra spēles aizvada mājinieki, ir 8378 cilvēku, kamēr Bratislavā Ondreja Nepeles vārdā nosauktajā ledus hallē ietilpst aptuveni 10 tūktoši skatītāju. Tieši uz mazākas arēnas rēķina slovāku spēles vidēji tiek mazāk apmeklētas.

Slovākija sākotnēji pēc apakšgrupu sadalīšanas tika iekļauta B grupā, kurā spēlē arī Latvija, taču tika samainīta ar Norvēģijas izlasi, lai izlīdzinātu līdzjutēju plūsmu. Proti, lai uz spēlēm Bratislavā var ierasties pēc iespējas vairāk fanu no kaimiņvalstīm Austrijas un Čehijas. kas nestu arī lielākus ienākumus turnīra organizētājiem.

Sākot ar pusfināliem un cīņām par medaļām, visas spēles tiks aizvadītas Bratislavā, bet divi ceturtdaļfināli vēl tiks aizvadīti Košicē.

Kopējo spēļu apmeklējuma statistiku varat redzēt ŠEIT.

Tikmēr Latvijas izlases kā komandas rādītājus uz citu fona un individuālos panākumus līdz šim varat lasīt ŠEIT.

Latvijas izlasei nākamā spēle jau ir ceturtdien, pulkstens 21:15 pret Čehijas valstsvienību.

Kopvērtējums:

A apakšgrupa

Standings provided by Sofascore LiveScore

B apakšgrupa

Standings provided by Sofascore LiveScore

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rotting Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Rotting
Biedrs
Rotting

..kamēr Bratislavā Ondreja Nepeles vārdā nosauktajā ledus hallē ietilpst 1055 skatītāju..

Gan jau ka domāts 10 550.