Latvijas čempions Mihailovskis: Šie bija svarīgākie vārti manā karjerā

Sandis Mihailovskis, sportazinas.com
Foto: LFS

“Elvi” florbola līgas komandas “Lielvārde”/”FatPipe” līderis Sandis Mihailovskis pēc Latvijas čempiontitula izcīnīšanas atzina, ka abi gūtie vārti finālā bija svarīgākie viņa karjerā.

Jau ziņots, ka “Betsafe”/”Ulbroka Oxdog” vienību no čempionu troņa gāza “Lielvārde”/”FatPipe”, kas sestdien finālmačā uzvarēja ar rezultātu 6:4 (1:0, 0:2, 5:2). Mihailovskis šajā duelī izcēlās ar diviem svarīgiem vārtu guvumiem, kā arī tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju.

“Emocijas ir fantastiskas un neaprakstāmas,” pēc mača žurnālistiem lakoniski izteicās Mihailovskis. “Uzvarējām, jo bijām neatlaidīgi. Pirmajos divos periodos jutām, ka spēle neiet, taču tad saņēmāmies un parādījām raksturu. Nākotnē gan tik un tā būtu jāpiestrādā pie pretuzbrukumu realizācijas, jo arī šajā spēlē vairākas iespējas netika realizētas.”

Spēles laikā Lielvārdes komanda bija iedzinējos ar 1:3. “Sapratām, ka nav kur atkāpties. Mēģinājām saglabāt vēsus prātus un darīt to, ko mākam. Treneris teica, lai atslābstam un nomierināmies, jo bijām nedaudz uzvilkti un mēģinājām sasteigt notikumus. Mums vajadzēja pieturēties pie spēles plāna, kas arī izdevās un beigās nostrādāja.”

Lielvārdes komanda trīs dienas pirms fināla aizvadīja arī pusfināla dueli, kurā ar 5:2 pārspēja Cēsu “Lekringu”.”Mums ir ļoti labs fiziskās sagatavotības treneris, kurš izdomāja plānu un jau bijām atjaunojušies pēc iepriekšējās spēles. Tāpat spēlēt “Arēnā Rīga” bija fantastiski – kas var būt labāks kā spēlēt tik daudz skatītāju priekšā?”

Rezultātam esot 3:1 Ulbrokas vienības labā, spēles noslēdzošajā trešdaļā Rūdis Žukelis panāca 2:3, bet Mihailovskis pēc īsa brīža izlīdzināja rezultātu, panākot 3:3. Vēlāk Sandris Virsnītis jau ieguva pārsvaru 4:3, bet Mihailovskis ar otro vārtu guvumu mačā (5:3) pretinieku situāciju padarīja ļoti sarežģītu.

“Uz to arī koncentrējos. Protams, ka šie bija svarīgākie vārtu guvumi manā karjerā, jo tas bija fināls. Prieks arī, ka visi mūsu komandas spēlētāji ir Lielvārdes audzēkņi,” noslēdza Mihailovskis, kurš žurnālistus arī aicināja uz komandas svinībām.

Ulbrokas komanda bija pēdējo divu gadu Latvijas čempione, turklāt šo sezonu komanda pabeidza pirmajā vietā regulārajā čempionātā, kamēr Lielvārde bija otrajā pozīcijā. Arī pirms diviem gadiem bija Ulbrokas un Lielvārdes fināls, kad gan panākumu ar 7:4 Ulbrokas komanda.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par