Latvijas futbols nebeidz pārsteigt – izlases galvenā trenera amatā ieceļ Kazakeviču

Dainis Kazakevičs, sportazinas.com
Dainis Kazakevičs | Foto: LFF

Pirmdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde par jauno Latvijas nacionālās futbola izlases galveno treneri apstiprinājusi Daini Kazakeviču, pavēstījusi organizācija.

Pašlaik 38 gadus vecais speciālists kopš 2013. gada vadījis Latvijas U21 izlasi, līdztekus tam kopš 2012. gada pildot arī LFF sporta direktora pienākumus.

LFF valde uzdevusi ar Kazakeviču noslēgt trīs gadu darba līgumu. Tāpat LFF vadība uzsāk jauna LFF sporta direktora pienākumu veicēja meklējumus, kā arī strādās pie jauna Latvijas U21 izlases galvenā trenera meklēšanas.

LFF valde nolēmusi pārtraukt darba attiecības ar līdzšinējo Latvijas nacionālās izlases galveno treneri Slavišu Stojanoviču.

LFF valde un federācijas vadība izteikusi pateicību Stojanovičam par “nesavtīgi ieguldīto darbu un enerģiju izlases vadīšanā”, paužot pārliecību, ka viņa paveiktais ilgtermiņā sniegs jūtamu pozitīvu ietekmi uz izlases attīstību.

Futbola aprindās pēdējo mēnešu laikā arvien vairāk bijuši redzami negatīvi viedokļi saistībā ar iespējamo Kazakeviča stāšanos pie valstsvienības stūres. Šobrīd, kad tas noticis, cilvēki turpinājuši paust izbrīnu par šādu lēmumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par