Latvijas jaunie motosportisti izcīna trešo vietu Nākotnes cerību kausā

27/09/2021 16:37

Latvijas jaunie motosportisti nedēļas nogalē Beļģijā izcīnīja trešo vietu Nākotnes cerību kausā motokrosā jeb “Coupe de l’Avenir”, kas neformāli tiek dēvēts par bērnu un jauniešu Nāciju kausu. Vislabāk Latvijas motobraucēji startēja 85 kubikcentimetru (MX85) klasē, kur Jānis Reišulis uzvarēja visos trīs braucienos, bet Tomass Šaicāns bija otrais. Tādējādi Latvijai pārliecinoša uzvara arī atsevišķi šajā klasē.

Tikmēr “Open” klasē Rainers Žuks braucienos bija ceturtajā, piektajā un 12.vietā, kas summā deva piekto vietu. Vēl Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Edijs Pileckis, Denijs Bogdanovs, Toms Dankerts (visi – MX65), Markuss Kokins (MX85), Rūdolfs Aumeisters un Uldis Freibergs (abi – “Open”).

Trīs klašu summā ar vismazāko punktu skaitu – 148 – uzvarēja Francija, ar 222 punktiem bija Zviedrija, kas par diviem punktiem apsteidza Latviju. Tālāk sekoja Igaunija, Lielbritānija un Īrija. “Coupe de l’Avenir” sacīkstes norisinājās 49.reizi, un šoreiz tajās piedalījās 14 valstis. Tikmēr Jēkabs Kubuliņš Itālijā, kur norisinājās Nāciju kauss, izcīnīja uzvaru Eiropas kausa izcīņā “YZ85 bLU cRU” programmas sacensībās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ģirts Ankipans, Normunds Sējējs un Artis Ābols
18/10/2021 11:02

Kur tagad strādā kādreizējie “Dinamo” galvenie treneri?

Rīgas “Dinamo” Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvada savu 14. sezonu. Iepriekšējos 13 gados komandu vadījuši speciālisti no dažādām valstīm ar dažādu pieeju, un arī līdzjutēju atmiņas par viņiem ir visai…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…