Latvijas komandas ar zaudējumu sāk Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfinālu

29/02/2020 23:40

Gan Rīgas RTU/”Robežsardze”, gan “Biolars”/”Jelgava” sestdien zaudēja pirmajā “Credit24″ Baltijas meistarlīgas ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā.

RTU/”Robežsardze” Rīgā ar 1-3 (14:25, 17:25, 25:20, 23:25) zaudēja Tallinas “Selver”.

Rīdziniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Gatis Garklāvs, trīs no punktiem sakrājot ar servi un vienu – blokā. Pa astoņiem punktiem guva Aleksandrs Avdejevs un Antons Nazarovs.

Viesu rindās Matejs Šmidls guva 29 punktus, piecus no tiem sakrādams blokā un trīs – ar netveramām servēm.

“Biolars”/”Jelgava” Jelgavā ar 0-3 (19:25, 16:25, 17:25) zaudēja Arta Caica pārstāvētajai pamatturnīra uzvarētājai “Saaremaa”.

Mājiniekiem ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Ruslans Sorokins, astoņi punkti Aigara Sniedzāna kontā.

Viesiem, plaši variējot ar sastāvu, laukumā pabija visi 14 līdzatvestie volejbolisti, par rezultatīvāko ar desmit punktiem kļūstot austrālietim Bo Džeimsam Greiemam.

Caics spēlēja trešajā setā un guva trīs punktus, no kuriem divi gūti blokā un viens – ar vienīgo uzbrukuma sitienu.

Atbildēs spēles notiks Igaunijā 7. un, ja nepieciešams, 8.martā.

Svētdien pirmo ceturtdaļfināla cīņu savā laukumā aizvadīs Jēkabpils “Lūši”, uzņemot “Parnu”.

Ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām tiekas “Saaremaa” ar “Biolars”/”Jelgava”, Tartu “Bigbank” – ar “TalTech”, “Selver” – ar RTU/”Robežsardzi” un “Parnu” – ar “Lūšiem”.

Pamatturnīrā ar 62 punktiem 24 spēlēs uzvarēja “Saaremaa”, bet 61 punktu sakrāja Tartu “BigBank”. Trešo vietu ar 49 punktiem ieņēma Tallinas “Selver”, kas par septiņiem punktiem apsteidza Jēkabpils “Lūšus”, kam vēl spēle rezervē. Ar 36 punktiem pamatturnīru pabeidza “Parnu”, 26 punkti bija RTU/”Robežsardzei”. Tālāk ar 20 punktiem septīto vietu ieņēma Tallinas “TalTech”, bet astoto ar 17 punktiem – “Biolars”/”Jelgava”. Turnīra tabulu noslēdza “Limbaži”/MSĢ, kas tika pie 11 punktiem.

Iepriekšējā sezonā titula mačā finālčetrinieka sacensību uzņēmēja un pamatturnīra uzvarētāja Tartu “BigBank” piecos setos spraigā cīņā uzvarēja iepriekšējās sezonas čempionus “Saaremaa”.

Augstāko vietu no Latvijas klubiem izcīnīja RTU/”Robežsardze”, kas cīņā par bronzas medaļām trīs setos zaudēja Kēla vadītajai “Parnu”.