Latvijas telpu futbola izlase EČ kvalifikācijas turnīra spēlē tiksies ar Šveici

05/03/2021 09:34

Latvijas telpu futbola izlase 2022.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra trešajā spēlē tiekas ar Šveici. Spēle starp abām komandām Šveicē pēc Latvijas laika paredzēta plkst.20.

Pirmdien Latvijas izlase Rīgā pulcējās uz treniņnometni, bet trešdien komanda jau devās uz Šveici. Pēc atgriešanās Latvijā komanda gatavosies 9. marta spēlei Zemgales Olimpiskajā centrā pret Spāniju. Mačs, kas sāksies plkst.18, norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes.

Pirmajā spēlē Spānijā Latvijas izlase, spēlējot bez vairākiem regulārajiem valstsvienības pārstāvjiem, kapitulēja Eiropas vicečempionu priekšā, bet otrajā mačā februārī Jelgavā ar vienu vārtu starpību piekāpās slovēņiem. Tikmēr Šveice pagaidām aizvadījusi vienu maču, kurā ar 1:12 zaudēja Slovēnijai.

Sarunā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) Latvijas izlases galvenais treneris Artūrs Šketovs norādīja, ka valstsvienības spēlētāji pirms gaidāmā mača ar Šveici ir daudz labākā formā, nekā tas bijis duelī pret Slovēniju. Šketovs norādīja, ka treniņnometnē daudz strādāts pie uzbrukuma dažādošanas un uzlabošanas. Abas komandas iepriekš savā starpā nav tikušās.

Vislielākā pārstāvniecība izlasē – četri spēlētāji – ir no “Petrow”, trīs telpu futbolisti ir no RABA, bet pa diviem pārstāvjiem ir no “Rēzekne” un “Nikars” klubiem. Tāpat izlases kandidātu pulkā ir arī divi leģionāri – Jānis Pastars un Andrejs Baklanovs ikdienā spēlē Polijā. Valstsvienībai šoreiz nāksies iztikt bez ierastā komandas kapteiņa Maksima Seņa palīdzības.

Kā zināms, kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā Latvija sacenšas grupā ar Spāniju, Slovēniju un Šveici. Finālturnīrā iekļūs divas labākās komandas. Grupas līdere ar sešiem punktiem divās spēlēs ir Spānija, bet tikpat punktus trīs dueļos iekrājusi arī Slovēnija. Latvija un Šveice pagaidām ir bez punktiem.

Latvijas telpu futbola izlases kandidāti Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm:

vārtsargi – Aigars Bondars (“Rēzekne”), Kaspars Nerets (“Petrow”);

laukuma spēlētāji – Matīss Babris, Germans Matjušenko, Miks Babris (visi – “Petrow”), Aleksandrs Kuļešovs, Artojms Koļesņikovs, Vlads Rimkus (visi – RABA), Konstantīns Zabarovskis, Oskars Ikstens (abi – “Nikars”), Edgars Tarakanovs (“Rēzekne”), Rolands Putāns (“Jēkabpils Lūši”/”Ošukalns”), Jānis Pastars (Jelča-Laskovices “Acana Orzel”, Polija), Andrejs Baklanovs (Pņevi “Red Dragons”, Polija).

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…