Latvijas telpu futbola izlase PK atlases ciklu uzsāk ar neizšķirtu pret Kipru

Telpu futbola izlase, sportazinas.com
Foto: LFF

šodien Jelgavā Pasaules kausa atlases turnīra pirmajā mačā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Kipras valstsvienību.

Neskatoties uz bezvārtu neizšķirtu, abas komandas pa vārtiem izpildīja sešus sitienus katra, turklāt mājiniekus no nonākšanas iedzinējos veselas trīs reizes glāba vārtu konstrukcija.

Otrā A kvalifikācijas grupas mačā Anglija šodien ar 4:1 (2:1) droši tika galā ar Gibraltāru.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs jau rītdien, turpat Jelgavā tiekoties ar Gibraltāru, bet sestdien mūsējos sagaida cīņa ar angļiem.

Atlases turnīra nākamajā kārtā iekļūs divas labākās komandas no šīs grupas. Pasaules kausa finālturnīrā Eiropu pārstāvēs septiņas valstsvienības, ieskaitot sacensību saimniekus lietuviešus.

Latvijai šis būs sestais mēģinājums kvalificēties planētas prestižākajam telpu futbola turnīram. Pirms četriem gadiem mūsu valstsvienība sekmīgi pārvarēja kvalifikācijas kārtu (maksimālais punktu skaits grupā ar Kipru, Igauniju un Armēniju), taču pamatsacensībās piedzīvoja zaudējumus Spānijai, Nīderlandei un Bosnijai.

Zīmīgi, ka trešajā Pasaules kausa ciklā pēc kārtas Latvijai būs jāspēlē pret Kipru. 2015. gadā Kiprā mūsējie uzvarēja ar 4:2, bet 2011. gadā Jelgavā komandas cīnījās neizšķirti 2:2. Bez minētajām spēlēm Latvija ar Kipru tikās vēl vienu reizi – 2008. gadā pārbaudes turnīrā Polijā, kur mūsējie bija pārāki ar 5:2.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par