Latvijas vadošais biatlonists Rastorgujevs saņēmis pagaidu diskvalifikāciju

11/03/2021 16:46

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs saņēmis pagaidu diskvalifikāciju, lēmusi Biatlona integritātes vienība (BIU).

Rastorgujevs diskvalificēts uz izmeklēšanas laiku, jo viņš pārkāpis dopinga kontroļu noteikumus, ziņo BIU. Pēdējo 12 mēnešu laikā Rastorgujevs trīs reizes nav bijis sasniedzams uz dopinga testiem, kas ir antidopinga noteikumu pārkāpums.

BIU informē, ka biatlonistiem ir pareizi un godprātīgi jāaizpilda dokumenti un jāinformē par savu atrašanos vietu, lai dopinga kontrole sportistus var pārbaudīt jebkurā laikā ārpus sacensībām. Rastorgujevu pēdējo 12 mēnešu laikā nebija izdevies sasniegt trīs reizes.

Latvietis ir diskvalificēts tik ilgi, kamēr beigsies lietas izmeklēšana. Rastorgujevam ir dotas divas nedēļas, lai sniegtu atbildi par šo situāciju. BIU uzsver, ka, ievērojot privātumu, oficiāli komentāri līdz izmeklēšanas beigām netiks sniegti.

Rastorgujevam šodien plkst. 18:30 pēc Latvijas laika bija jāpiedalās Pasaules kausa posmā Čehijas trasē Nove Mesto, kur bija paredzētas sprinta sacensības, tomēr viņš tajā startēt nevarēs. Trasē gan dosies divi citi latviešu biatlonisti – Aleksandrs Patrijuks un Edgars Mise.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…