“LDz Cargo”/DFA triumfē Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā

11/03/2019 11:23

Sestdien Kuldīgā telpu futbola vienība “LDz Cargo”/DFA izcīnīja Latvijas kausa trofeju. Finālā daugavpilieši ar 6:2 pieveica Rīgas “New Project” komandu.

Abām komandā ceļš pretī finālam varēja apstāties jau 1/8 finālu stadijā. “LDz Cargo” atradās 0:3 iedzinējos pret 1. līgas vienību TFK “Salaspils”, taču prata atspēlēties un izcīnīt uzvaru pagarinājumā. 1/4 fināla daugavpilieši ar 6:3 pieveica TFK “Rēzekne”/RFA, bet pusfinālā negaidīti pārliecinoši [5:0] sakāva pērnās sezonas kausa ieguvējus “Nikaru”.

“New Project” savukārt ceļā uz finālu divreiz piedalījās pēcspēles sitienu sērijā. 1/8 finālā oranžie pieveica TFK “Liepāja”/”Ekovalis”, bet 1/4 finālā dramatiskā sērijā izsita “Rabu”. Pusfinālā Aleksandra Osina padotie pagarinājumā pieveica “Jēkabpils Lūšus”.

Finālmačā “New Project” ātri izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Mārtiņam Sīpolam. Līdz pat 12. minūtei rīdzinieki, pateicoties Aivja Pokļikajeva lieliskajam sniegumam, prata atrasties priekšā. Taču tad savu vārdu pateica Ričards Raščevskis, kurš septiņu minūšu laikā nokārtoja hat-trick. Vēl vienus vārtus pievienoja Jans Radevičs, pirmajam puslaikam noslēdzoties 4:1 “LDz Cargo” labā.

Pēc pārtraukuma “New Project” neizdevās samazināt pretinieku pārsvaru. Vēl vairāk – Daugavpils vienība iesita vēl divus golus, rezultātam kļūstot 6:1. Pašā galotnē Aleksejs Lavrenovs guva savas komandas otros vārtus un ļāva nedaudz uzgavilēt kuplajam projekta līdzjutēju pulkam. 6:2 un Latvijas kausa trofeja ceļo uz Daugavpili.

Latvijas Telpu futbola asociācija ir pateicīga Kuldīgai un īpaši Zigmundam Dvaronam par izcili noorganizētu Latvijas kausa finālmaču!

Latvijas kauss telpu futbolā, fināls

Rīgas “New Project” – “LDz Cargo”/DFA 2:6 (1:4)
Vārtu guvēji: Sīpols 1′, Lavrenovs 39′ – Raščevskis 12′ 16′ 19′, Radevičs 19′ 31′, Halimons 36

Informāciju sagatavoja Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA)