Leklērs: Šobrīd prioritāte ir finišēt

06/04/2023 14:08
Nokopēts
Šarls Leklērs

Pirmās formulas (F-1) komandas “Ferrari” pilots Šarls Leklērs pēc aizvadītā posma sarunā ar žurnālistiem atklājis, ka šobrīd galvenā prioritāte ir sasniegt sacīkšu finišu.

Jāatgādina, ka sezonas pirmajos trīs posmos Leklērs ticis tikai pie sešiem punktiem, jo divās no tām viņš nespēja finišēt. Pirms šīs sezonas Leklērs tika uzskatīts par galveno konkurentu par čempiontitulu “Red Bull” līderim Maksam Verstapenam.

“Domāju, ka tā vietā, lai domātu par ilgtermiņa mērķiem, uzskatu, ka prioritāte ir finišēt sacīkstēs bez jebkādiem sodiem vai problēmām,” sacījis Leklērs. “Tad būs jāturpina uzņemtais kurss un jāsaprot, kas ir iespējams.”

Leklērs cer, ka viņu darbs, saprotot uzstādījumus treniņos, atmaksāsies turpmākajā sezonas gaitā. “Es neietu tik tālu kā Karolss [Sainss]. Tomēr ir skaidrs, ka mums jāuzlabo formula,” atzina Leklērs. “Gaidīšu un skatīšos, jo uzskatu, ka varētu būt ļoti interesanti. Mēs šo posmu laikā esam redzējuši, kā mainās uzstādījumi. Domāju, ka tas būs izdevīgi mūsu sacīkšu tempam.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām