Lenarda došanos uz “Clippers” lielā mērā veicināja Riverss – sagaidāms, ka treneris netiks atlaists

Doks Riverss un Kavai Lenards
Doks Riverss un Kavai Lenards | Foto: Kevin C. Cox/Getty Images/AFP

Pēc sezonas noslēgšanas Nacionālās basketbola asociācijas () Rietumu konferences pusfinālā, Losandželosas “Clippers” komanda negrasās atlaist vienības galveno treneri Doku Riversu, liecina medija “Yahoo Sports” pieejamā informācija.

“Iespēja spēlēt pie Riversa bija viens no svarīgākajiem faktoriem, kādēļ komandai pievienojās Kavai Lenards,” raksta reportieris Kriss Heinss. “Riverss nākamsezon turpinās darbu ar “Clippers” komandu.”

“Clippers” pirms šīs sezonas tika uzskatīta par vienu no spēcīgākajām vienībām līgā, jo tai pievienojās Lenards un Pols Džordžs, kā arī tajā pašā klubam laikā izdevās saglabāt tādus spīdekļus kā Montrezlu Herelu un Lū Viljamsu.

Neskatoties uz spīdošo sastāvu, “Clippers” šosezon neiekļuva pat labāko četru komandu starpā, turklāt Rietumu konferences pusfinālā izsēja 3-1 pārsvaru, ar 3-4 zaudējot Denveras “Nuggets”.

Šāds sniegums, kā arī fakts, ka komandas savstarpēja “ķīmija” nebija no labākajām, lika piesaukt ideju, ka klubam vajadzētu nomainīt galveno treneri, tomēr sagaidāms, ka tas nenotiks. Riverss trenē “Clippers” jau kopš 2013. gada.

Sērijā pret “Nuggets” otrajā spēlē asā vārtu apmaiņā iesaistījās Herels un Džordžs, uzzinājis “Yahoo Sports”. Herels pārmeta Džordžam, ka viņš kādā no epizodēm izdarīja pārāk riskantu piespēli un ka viņš par to neuzņemas atbildību. Herelam nepatika Džordža attieksme un viņš atcirta: “Neviens tev neko nevar pateikt, tev vienmēr ir taisnība…” Pēc šī teikuma abi nekautrējās viens otram veltīt arī kādu rupjāku vārdu.

Lenards zaudē savu statusu? “Clippers” tuvojas katastrofai? Priekšā izšķirošā sezona…

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par