Lenarda lieliskais sniegums nokārto “Raptors” uzvaru, “Nuggets” izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

06/05/2019 08:14

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra otrajā kārtā pie uzvarām tika Toronto “Raptors” un Denveras “Nuggets”.

Toronto “Raptors” viesos ar 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) apspēlēja Filadelfijas “76ers” un Austrumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Spēli nedaudz veiksmīgāk iesāka viesi, kas vadībā turējās teju visu pirmo puslaiku. Spraiga cīņa turpinājā arī otrajā puslaikā, bet mača noslēdzošajā ceturksnī veiksmīgāki izrādījās viesi, kas spēles beigās izcīnīto pārsvaru prata nosargāt.

Uzvarētājiem 39 punktus, 14 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles Kavai Lenarda kontā, bet 16 punktus, piecas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles pievienoja Marks Gazols.

Savukārt zaudētājiem Džimijs Batlers sakrāja 29 punktus, 11 atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. 19 punktus un trīs atlēkušās bumbas pievienoja Dž. Dž. Rediks.

Sērijas nākamais mačs paredzēts 8. maijā Toronto, pulksten 3.00 pēc Latvijas laika.

Citā mačā Denveras “Nuggets” izbraukumā ar 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35) uzvarēja Portlendas “Trail Blazers” un Rietumu konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca neizšķirtu 2-2.

Maču sekmīgāk iesāka mājinieki, kas pirmajās divās ceturtdaļās spēja iekrāt sešu punktu pārsvaru. Otrā puslaika pirmajā daļā “Nuggets” lieliski darbojas aizsardzībā, ielaižot tikai 14 punktus 12 minūtēs. Noslēdzošajā nogrieznī mājinieki centās atspēlēties, taču viesi prata turēties pretī.

“Nuggets” sastāvā 34 punkti, piecas atlēkušās bumbas, četras piespēles Džamalam Marejam, 21 punkts un 10 atlēkušās bumbas Polam Milsapam, bet Nikola Jokičs sakrāja “triple-double” – 21 punkts, 12 atlēkušās bumbas, 11 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr “Trail Blazers” rindās 29 punktus un piecas atlēkušās bumbas savāca Kristians Džeimss Makkolums, bet Demiens Lilards guva 28 punktus, atdeva septiņas rezultatīvas piespēles un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

Sērijas piektais mačs paredzēts 8. maijā Denverā, pulksten 5.30 pēc Latvijas laika.