Lielbritānijas policija arestē vīrieti sakarā ar Salas nāvi

Emiliano Sala. Foto: kataeb.org

Lielbritānijas policija aizturējusi 64 gadus veco vīrieti sakarā ar Argentīnas futbolista Emiliano Salas traģisko nāvi 2019. gada janvārī, ziņo “Skysports”.

Vīrietis tiek turēts aizdomās par slepkavību bez iepriekšēja nodoma. ” Salas nāves apstākļu izmeklēšana joprojām turpinās. Šobrīd mēģinam noskaidrot, vai ir pierādījumi par aizdomās turētā vīrieša vainu”, situāciju komentēja policists Simons Haksters.

Inspektors atzina, ka nevēlas daudz stāstīt par šo lietu, jo izmeklēšana vēl nav noslēgusies: “Es gribētu palūgt masu mediju pārstāvjus izvairīties no spekulācijām un baumu izplatīšanas, jo tas var ne tikai patraucēt policijai, bet arī sagādāt nepatīkamās emocijas bojāgājušo ģimenēm. Kamēr nav izvirzītas apsūdzības, mums nav tiesību atklāt informāciju par aizturēto cilvēku”, noslēdza Haksters.

Jau ziņots, ka janvārī par Francijas kluba “Nantes” rekordsummu 15 miljoniem mārciņu (17 miljoniem eiro) 28 gadus veco argentīnieti iegādājās Anglijas Premjerlīgas klubs Kārdifas “City”. 21 janvārī viņš ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu, kuru pilotēja Deivids Ibotsons, devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem aptuveni 20 kilometrus no Gērnsijas salas.

Pēc ilgiem meklējumiem lidmašīna jeb tās vraks tika atrasts, atrodamies Lamanša dzelmē. Lidmašīnas atlūzās atrada līķi, kas vēlāk tika identificēts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par