“Lielvārde”/”FatPipe” izrauj uzvaru mača galotnē un sagādā “Ķekavai” otro zaudējumu šosezon

31/10/2020 22:31
Lielvārde/ Fatpipe

Juris Sandis Jēgers sestdien kļuva par “Lielvārde”/”FatPipe” komandas varoni, jo “Elvi florbola līgas” spēlē viņam uzvaras vārtus izdevās gūt pašā galotnē.

“Lielvārde”/”FatPipe” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) uzvarēja “Ķekavu”, kas piedzīvoja vien otro neveiksmi šajā sezonā.

Trešā perioda sākumā Markuss Januševskis panāca neizšķirtu 3:3, bet 15 minūtes vēlāk precīzu metienu izdarīja Jēgeram, viņam vēlāk kļūstot par uzvaras “gola” autoru.

Jēgers un Niks Blumfelds uzvarētāju labā nopelnīja 1+1, bet Gints Klēģers izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Vēl divas piespēles nopelnīja arī Klāvs Jansons no “Ķekava”.

Otrā sestdienas spēlē “Irlava”/”Avant” mājās ar 9:3 (5:1, 0:1, 4:1) sagrāva “Oxdog”/”Ulbroka”.

Lielisku spēli “Irlava”/”Avant” vārtos aizvadīja Māris Ronis, kurš atvairīja 43 metienus un uzstādīja šīs sezonas līgas rekordu.

Ar 2+1 “Irlava”/”Avant” rindās izcēlās Renārs Stančiks, Aivis Hammers un Kristaps Kazlovskis, bet Kristeram Tiltiņam vārti un divas piespēles. Ulbrokas komandā Tristans Priedols ar vārtiem un vienu piespēli bija rezultatīvākais spēlētājs.

Vīru turnīra tabulas galvgalī ar 18 punktiem astoņās spēlēs ir “Ķekava”, bet tikpat punktu septiņos dueļos iekrājusi arī Cēsu “Lekrings”. Ar 15 punktiem septiņās spēlēs seko “Valmiera” un “Lielvārde”/”FatPipe”, “Oxdog”/”Ulbroka” iekrājusi 14 punktus, bet vadošo sešinieku ar 11 punktiem deviņos mačos noslēdz “Rubene”.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.