Lielvārdes florbolisti nokārto uzvaru trešajā periodā, “Lekrings” turpina dzīties pakaļ “Valmierai”

15/01/2023 19:04
Lielvārde/FatPipe

“Lielvārde”/”FatPipe” un Cēsu “Lekrings” komandas svētdien izcīnīja uzvaras “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra mačos.

“Lielvārde”/”FatPipe” mājās ar rezultātu 8:5 (2:2, 3:1, 3:2) uzvarēja RTU/”Rockets”. Vēl 13 minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 5:5, bet turpinājumā mājinieki guva trīs bezatbildes vārtus. Divus vārtus lielvārdiešiem guva Iļja Taratutins, bet ar 1+2 atzīmējās Oskars Tūtāns. Pretiniekiem pa diviem vārtiem bija trīs punktus iekrājušajam Mārtiņam Lapsiņam un Klāvam Štālam.

Savukārt cēsnieki mājās uzvarēja “Irlavu” ar rezultātu 9:6 (2:1, 3:3, 4:2). Uzvarētājiem ar trīs vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Emīls Dzalbs, bet pretinieku rindās tikpat punktus ar 1+4 nopelnīja Emīls Krūmiņš.

“Elvi florbola līgas” turnīra tabulas vadībā ar 40 punktiem 16 cīņās ir “Valmiera”, bet otrajā vietā ar 36 punktiem tikpat spēlēs seko “Lekrings”, kas par punktu apsteidz mačus aizvadījušo “Masters”/”Ulbroka”.

Sieviešu turnīrā divu Latvijas komandu duelī “Ķekava” savā laukumā uzvarēja “Līgatni” ar rezultātu 8:4 (2:2, 2:1, 4:1). Uzvarētājām ar “hat-trick” atzīmējās Liene Leite, bet pa diviem vārtiem guva Annija Dārta Dankfelde un Katrīna Kate Fībiga.

Sieviešu čempionātā pārliecinoša līdere Kocēnu “Rubene”, kas 13 spēlēs iekrājusi 34 punktus un par desmit punktiem apsteidz 12 mačus aizvadījušo NND/RJTC.