“Liepāja” sastāvam piesaista centra spēlētāju Šeļakovu

Andrejs Šeļakovs, sportazinas.com
Foto: /bcdynamo.odessa.ua

Latvijas basketbola vienība “Liepāja” sastāvu papildinājusi ar centra spēlētāju Andreju Šeļakovu. Sadarbība panākta uz divām sezonām.

“Ņemot vērā pagājušās sezonas problēmas tieši garajā galā, tad šogad kā prioritāti vasaras periodā izvirzījām groza apakšas nostiprināšanu ar atlētiskiem un spēcīgiem spēlētājiem,” kluba mājaslapā citēts valdes priekšsēdētājs Artūrs Štālbergs. “Turpinam izskatīt arī spēlētājus uz citām pozīcijām un nākamais solis ir saspēles vadītāja parakstīšana, jo kluba vadība kopā ar galveno treneri ir izlēmusi neturpināt sadarbību ar Nikolaju Zotovu.”

Image

Iepriekšējo sezonu 30 gadus vecais Šeļakovs aizvadīja Ukrainas klubā Odesas “Dynamo”. Tāpat viņš ir spēlējis “ASK Rīga”, “VEF Rīga”, “Barons Kvartāls”, “Jēkabpils”, “Betsafe”/Liepāja un “Jūrmala” komandās Latvijā kā arī Spānijā, Ukrainā, Kosovā, Lietuvā un Polijā.

“Andrejs ir viena no stabilākajām vērtībām centra pozīcijām Latvijas basketbolā jau vairākus gadus. Spēlējis diezgan veiksmīgi ārzemēs un arī Latvijā bijis dominējošs centra pozīcijā,” izteicās kluba galvenais treneris Kristaps Zeids. “Liels prieks, ka mums izdevies piesaistīt Andreju komandai, jo viņam ir ļoti augsta darba ētika un kopā ar Gunti [Sīpoliņu] varēs jauniešiem rādīt piemēru kā strādāt ar sevi un būt profesionālim.”

“Andrejs bija viena no kluba prioritātēm un viņš būs arī viens no komandas stūrakmeņiem. Centīsimies viņu izmantot uz maksimumu,” noslēdza Zeids.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par